На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

Ні для кого не секрет, що громадські активісти систематично зазнають переслідування. В нашому регіоні ми бачили, що постійно нападають на Віктора Бархоленка, про що нещодавно вийшов матеріал на порталі "Моя Київщина". На мій погляд, саме на нього найбільше нападівс саме тому, що він розкрив схеми розкрадання і деибану земель та організував небайдужих людей на спротив пограбуванню громади. Були напади в Ірпені, де спалили автомобіля Лаврентію Кухайлешвілі, побили Вадима Маштабея та ще кількох чоловік, постійні напади і в Коцюбинському, але тут переважно жінок б"ють.

 Тут ми публікуватимемо відеоролики про історію розслідування кримінальної діяльності Федорука та його ОЗУ зі складу посадових  осіб місцевого значення та центрального апарату держави.

Нова влада нас переконувала,  що вони в корені хочуть зламати до цього діючу систему. На прикладі нашого регіону, який утримує статус "гангстерського Чикаго" Бучі та Приірпіння буде видно - система ламається чи оберігається. 

Вчора зареєстрував у Генеральній прокуратурі України на ім'я Ю.В.Луценка повідомлення про вчинення злочину з ознаками корупції підсудними - Бучанським міським головою А. П. Федоруком, секретарем БМР В.П.Олексюком, а також групою депцутатів, які 28.02.19 р. на 54-ій сесії VII скликання проголосували завідомо злочинне рішення про оформлення із земель Держлісфонду 10-ти земельнииих ділянок загальною площею 1 га. Причетні до скоєння цього злочину в тому числі Голова земельної Комісії Янковий від партії БЮТ, керівник відділу містобудування та архітектури Наумов, начальник відділу Держгеокадастру Бучі - Токар та інші.

Не буду нічого зайвого описувати, все по суті піднятого питання викладено в листі до Генпрокурора. Від реагування доблесної прокуратури буде зрозуміло, наявність чи відсутність "договорняка" між злодюгою Федоруком і дуже впливовими особами прикупленої партеліти. 

Надаю Постанову РМ УРСР в оригіналі.

Маю зазначити, що вона є чинною та має юридидичну силу стосовно визначення статусу лісів першої категорії (групи) в межах України. Тобто, це є основною підставою для припинення будь-якого посягання всіма підрозділами місцевої влади на самовільне знищення власності народу України. Активісти кожного регіону України можуть посилатися на цей документ для відстоювання права власності Українського народу на землі та ліси.

Вся Україна була свідком резонансних справ дерибану земель державної власності в адміністаративних межах Бучі, які мали початок ще у 2002 році. Саме в цей час наша земля у відповідності до нової редакції Земельного Кодексу України офіційно отримала статус товару, що передувало різним корупційним схемам тіньового ринку землі.

Так ось, як я вже сказав, що ці схеми почали розкручуватись злодюгою Федоруком, що за сумісництвом тимчасово виконує повноваження Бучанського голови, ще у 2002 році. І лише у 2014 році прокуратура звернулася до суду щодо незаконного вилучення земель Держлісфонду з державної форми власності до комунальної та незаконної зміни категорії земель із лісогосподарського призначення до категорії земель громадської та житлової забудови. Нагадаю, що всі судові рішення прийняті на користь народу України. Також прокуратура у 2016 році звернулася до суду щодо незаконного вилучення Бучанською радою земель державної форми власності, які перебували в постійному користування Національно аграрного університету (НАУ). На теперішній час ця справа слухається в суді першої інстанції.

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика