На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

Друк PDF
 До нас дійшла інформація, що останнім часом у невідомому краї, аж на Донбасі, відмічається різке зменшення населення.  За неофіційними даними Міністерства охорони здоров'я спостерігається епідемія агорафобії  (боязні відкритого простору),

Друк PDF

попереднє фото                                                             повернутися до статті 

 

 Без коментарів

 


Ух і сверблять руки у народу до цих пик !!!

мрії

 

Коли ви вже подавитесь!!!


 

***

       Статистика показала, що останнім часом в Україні різко збільшилася кількість гомосексуалістів. Принаймні, на питання  "Як справи?" від чоловіків звучить однотипна відповідь - "ПОВНА ЖОПА!!"

 * * *

      Любі друзі! Останнім часом в мас-медія та в розмовах почали інтенсивно циркулювати чутки про голод, який насувається на Україну. Як Ґарант Конституції, можу вас запевнити - голоду не буде. Буде невеличкий піст, я б сказав навіть - ПІСТЕЦЬ!

* * *

      Бог, побачивши, що людство геть розклалося і загрузло в гріхах, вирішив почати його історію спочатку. Тож, зібрав президентів на нараду і оголосив: "Бачу, що виправити вас не можна, попереджаю, а ви попередьте громадян, що за місяць я припиню існування роду людського!" Вернулися президенти додому і виконали його дорученя так, як кожен з них його сприйняв.

      Президент Росії - Мєдвєдєв: "Россияне, я имею две новости, полученные из совершенно достоверного источника. Одна приятная, другая - нет. Во-первых - Бог существует и я его видел. Вторая - миру осталось существовать 30 дней..."

      Президент Білорусії - бацька Лукашенко: "Дорогіє сябри! Маю двє навіни - обє смутниє. Па-пєрше - Бог йость. Па другє - йон незабаром зніще Людство..."

      Президент України - Ющенко: "Любі друзі! Я отримав дві прекрасні новини. По-перше - я персонально зустрічався з Богом, а по-друге - він мене запевнив, що я буду Президентом до Кінця Світу..."

***

 

Друк PDF

Виступаючи на урочистих зборах з нагоди Дня Соборності України, наш Президент підтвердив, що реформи в Україні, ініційовані правлячою Партією Регіонів, є заразними, а тому і шкідливими для народу України. Можна це було б розглядати, як черговий ляпсус пана Президента, до яких ми всі звикли, але надто вже він був влучним, щоб бути випадковим. 

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика