На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6
 До нас дійшла інформація, що останнім часом у невідомому краї, аж на Донбасі, відмічається різке зменшення населення.  За неофіційними даними Міністерства охорони здоров'я спостерігається епідемія агорафобії  (боязні відкритого простору),

попереднє фото                                                             повернутися до статті 

Виступаючи на урочистих зборах з нагоди Дня Соборності України, наш Президент підтвердив, що реформи в Україні, ініційовані правлячою Партією Регіонів, є заразними, а тому і шкідливими для народу України. Можна це було б розглядати, як черговий ляпсус пана Президента, до яких ми всі звикли, але надто вже він був влучним, щоб бути випадковим. 

 

 Без коментарів

 


Ух і сверблять руки у народу до цих пик !!!

мрії

 

Коли ви вже подавитесь!!!


 

***

       Статистика показала, що останнім часом в Україні різко збільшилася кількість гомосексуалістів. Принаймні, на питання  "Як справи?" від чоловіків звучить однотипна відповідь - "ПОВНА ЖОПА!!"

 * * *

      Любі друзі! Останнім часом в мас-медія та в розмовах почали інтенсивно циркулювати чутки про голод, який насувається на Україну. Як Ґарант Конституції, можу вас запевнити - голоду не буде. Буде невеличкий піст, я б сказав навіть - ПІСТЕЦЬ!

* * *

      Бог, побачивши, що людство геть розклалося і загрузло в гріхах, вирішив почати його історію спочатку. Тож, зібрав президентів на нараду і оголосив: "Бачу, що виправити вас не можна, попереджаю, а ви попередьте громадян, що за місяць я припиню існування роду людського!" Вернулися президенти додому і виконали його дорученя так, як кожен з них його сприйняв.

      Президент Росії - Мєдвєдєв: "Россияне, я имею две новости, полученные из совершенно достоверного источника. Одна приятная, другая - нет. Во-первых - Бог существует и я его видел. Вторая - миру осталось существовать 30 дней..."

      Президент Білорусії - бацька Лукашенко: "Дорогіє сябри! Маю двє навіни - обє смутниє. Па-пєрше - Бог йость. Па другє - йон незабаром зніще Людство..."

      Президент України - Ющенко: "Любі друзі! Я отримав дві прекрасні новини. По-перше - я персонально зустрічався з Богом, а по-друге - він мене запевнив, що я буду Президентом до Кінця Світу..."

***

 

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика