На головну

Всім нам відома кримінальна історія з Бучанським лісом, в якій задіяні головні фігуранти цього бестселера - злодюга Федорук та сепар Калєтнік. 

Початок цієї історії лежить в 2002 році. Нагадаю, що на території Бучі зростає віковий ліс, який ще за царя Миколи, Совдепії та одинадцяти років Незалежності України задовольняв потреби суспільства на здорове природне довкілля.

Однак з червня місяця 2002 року все раптом змінилося. Реви бензопил, стогін падаючих столітніх дерев, та паркани 10-ти метрової височини повністю окупували Бучанський ліс. Водночас в Бучі виник тіньовий ринок землі для всіх бажаючих за гроші придбати будь-яку площу Бучанського лісу, під будь-які потреби і, звісно, окрім простих бучанців. Як виявилося, що підставою тому був один підступний папірець за підписом Бучанського селищного голови А.П. Федорука. Постає питання, а що ж то за такий папірець, згідно якого сотні гектарів Бучанського лісу так просто пішло під сокиру?

А це так зване рішення Бучанської ради за підписом того ж таки Федорука. Аби повторно не розписувати кримінальну історію його виникниня ви можете ознайомитися нижче:

 

А зараз хотів би підняти питання, яким задається більшість пересічних громадян.

 

А саме – якщо в діях Бучанського голови А.П. Федорука присутні злочини з ознаками корупції, то чому на протязі тривалого часу він не за гратами та царює вже понад 20 років?

 

Відповідь проста, це – тотальна корупція та продажна політика посадових осіб та контролюючих органів держави, або те що називається – система. Доречі, система ефективна лише тоді коли вона має політичні важелі у владі, або як правило, це і є влада у складі вищих посадових осіб центрального Апарату держави.

 

Так ось розповім як діє система на прикладі нашої Бучі.

 

Спочатку надали можливість Федоруку накрастися та упакуватися капіталом, а вже після цього ставляться певні умови - або ти ділися і система тобі забезпечує в подальшому кримінальний «дах», або ідеш за грати і втратиш все до останньої нитки. І тут, потрібно віддати належне нашому великому господарнику, він покірно прийняв такі умови та щедро ділився як ресурсами громади так і грошима вкраденими з майна та ресурсів тієї ж громади. А це ціла свора бажаючих із числа таких обездолених як суддів, прокурорів, губернаторів, депутатів, політиків, посадових осіб центрального Апарату держави і т.д. і т.п. Тобто, фактично майно та ресурси громади мали всі пройдисвіти окрім простих бучанців. Але, щоб якось не втратити свій електорат, наш господарник купував довіру свого виборця за принципом як тунгуса північної Тундри за скляні буси. І ви знаєте це проходить. Люди більше купуються на те, що блищить, а те що немає дитячих садочків, шкіл, доріг, медицини, знищено Бучанський ліс, роздерибанено наші землі і т. п. відходить на другий план. Гірко таке констатувати, але така політика злодюги Федорука, розв’язала йому руки на реалізацію всіх можливих та неможливих схем з дерибану ресурсів громади, власного будівельного бізнесу, відмивання бюджетних коштів та спрямування від них грошових потоків як на власне збагачення так і для тих хто забезпечує йому кримінальний «дах».

 

І так було за будь-якого політичного режиму влади починаючи з «Кучми-Яника», далі «Ющика-Юльки», знову «хама-Яника», потім «бариги-Пороха», і на завершення «ЗЕбіл-кварталу». Звертаю увагу, що вся ця політична свора йдучи на вибори пропагувала непримиренну боротьбу з корупцією. Не став виключенням і наш «зелений» Президент та його свита.

 

Зокрема такий великий борець по телевізору пан Дубінський, ще будучи журналістом, розслідував корупційні схеми за участю високих посадовців держави в межах нашої Бучі. Також телеканал «1+1», де працювала журналісткою Ольга Василевська-Смаглюк, системно робив передачі про корупцію в Бучі, а вона сама обіцяла, що докладе всіх зусиль на збереження Бучанського лісу.

 

Тому, і це цілком логічно, коли ці дві особи прийшли до Законодавчої влади, я безпосередньо на їх імена, ще у 2019 році, подав звернення в якому розписав всю хронологію злочинної діяльності Бучанського голови А.П. Федорука та надав всі відповідні докази. Метою такого звернення було – дати хід матеріалам з розкрадання державної та комунальної власності, які роками заморожені в правоохоронних органах та притягнення всіх основних фігурантів до персональної кримінальної відповідальності.

 

І що ви думаєте? Як відреагували наші відомі поборники корупції?

 

А вони тупо відписалися, а головного фігуранта всіх можливих та неможливих корупційних схем в Бучі висунули кандидатом від політичного клубу «Слуга Народу», тим самим показали суспільству, що система не міняється, а тому на цьому етапі політична сила зелених перейняла естафету своїх «попєрєдніков» та взяла під кримінальний дах злодюгу Федорука і відповідно на контроль всі грошові потоки від реалізації його злочинної політики.

  

Звідси висновок, що політична свора ЗЕбілів, в особі Дубінського та Василевської-Смаглюк, благословили злодюгу Федорука на подальший грабунок Бучанської громади.

Віктор Бархоленко

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика