На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

Друк PDF

Всі знають, що замовником цих злочинів є люди, пов"язані із забудовницькими структурами, саме з тими, які активно нищать наше природне довкілля, але цього мало, вони стали владою і в Ірпені, і в Бучі, і в Коцюбинському. Але щоб стати владою, слід належати до політичної структури. Проте і тут проблем нема. Так у Бучі А. Федорук був у "потрібній" на даний момент (чит. правлячій) партії постійно, або ж старався підтримувати з нею тісний контакт. Очільники Ірпеня діють за приблизно такою ж схемою.

Гляньмо зараз: Федорук раптово позеленів і вже його рекламують Дубінський, який до того нещадно його ж і критикуав, із Смаглюк. Ірпінське "Новомордіє" дружно подалося в ЄС, очевидщно тому, що бачать перспективу у звязку з Європейською партією і з певними перспективами. Можливо, й Федорук пішов би від ЄС, але притягли до відповідальногсти після Революції Гідності, тож воно якось не комільфо, а головне ЄС не при владі зараз,  тож це не для нього, він любить тих, хто при владі.

Насправді ці людці нічого спільного із будь-якою ідеєю, окрім бабла, не мають. Їм байдуже, куди вступати - до комуністів, фашистів, радикальних сіоністів чи анархістів - байдуже, аби дірватися влади. Тож не даймо себе обдурити вчергове, голосуючи за них ви не підтримуєте партії, від імені котрих вони сунуться до кормухи, а сприяєте тому, щоб ці корупціонери і відверті здирники її компроментували.

До слова, я, як Нацоналіст, не підтримую ні одну ні другу із названих політсил (прости Боже, за споганення цього слова), тож не варто шукати в мене якогось "..-ботства".

Володимир Паламарчук

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика