На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

Друк PDF

Логічно постає питання, а що стільки років так довго чухалася прокуратура? Відповідь до банальності проста, тому що не лише злодюга Федорук пасся на спекулятивному ринку землі, як цап в капусті, а й ті ж прокурори, судді, політики та інші. Тобто всі хто перебував та перебуває біля "корита", і це ганебне явище визначається як корупція. Внслідок цього прокуратура, як державний орган, втратила довіру суспільства, і саме тому було створено окремий спеціалізований державний підрозділ для боротьби з корупцією - НАБУ. 

А тому я звернувся через депутатів ВР України до цієї структури з вимогою встановити злочинну діяльність посадових осіб Бучанської ради, посадових осіб прокуратури, суддів, високих посадових осіб центрального апарату держави та інших за ознаками корупції, задіяних в корупційних схемах з дерибану земель державної власності. Окрім того, я надав матеріали документально-доказової бази всіх цих злочинів, де НАБУ навіть не потрібно було проводити слідчі дії. Я всю роботу виконав за них, їм лише залишалося перенести матеріали на свої фірмові бланки. Однак, НАБУ в традиції тієї ж прокуратури, обмежилася тупою відпискою. І цьому є пояснення. Підставою таких дій (бездіяльності) виявилися "шкурні" інтереси Директора НАБУ, пана Ситника в межах дерибану земель державної власності з використанням свого службового становища. 

 

Пригадую, що свого часу у мене відбулась робоча зустріч з детективами НАБУ за цими матеріалами. Але очевидно пану Ситнику дехто нагадав його діяльність в прокуратурі Київської області. Скоріше за все цей "хтось" не хто інший, як колишній його процесуальний керівник та заступник прокурора Київської області А.А. Матвієць. Сьгодні той же Матвієць уже офіційно виконує функції адвоката пана Федорука в суді. Ось так все пов'язано та запущено, або ворон ворону ока не виклює.

Віктор Бархоленко

Додати коментар


Захисний код
Оновити