На головну

Шостого липня цього року, Віктор Бархоленко, якого ми добре знаємо, як активіста і палкого борця з корупцією, зокрема стосовно питань дерибану земель і безглуздої забудови, вийшов із свого двору і спостеріг, що його сусід навпроти якраз підіймає з трави біля свого паркану якусь штуковину. Глянув на неї,а потім покликав Віктора, чи не знає той, що воно таке. Невеличкий металевий циліндр з держаком, покритим якимось пластиком. Таку штукенцію Віктор бачив вперше, але ради цікавості змахнув нею в повітрі і... негайно згадав цей особливий звук, з яким вона розклалась і в нього в руках виявився замашний кийок з металевим наконечником-шайбою.

Цей звук йому ще довго снитиметься в кошмарах. За свою активну позицію в захисті лісу, він викликав шалену лють забудовників і корупціонерів на всіх рівнях. Тож два роки тому, коли він спав, а живе він сам, через вікно сусідньої кімнати до нього зайшли "шанувальники" і висловили йому захоплення його боротьбою. Одні тримали його, хтось керував, а інші завдавали удари. І тоді він почув цей звук, який ідентифікував зараз. А далі було неймовірне побиття, з крововиливом в мізок, очевидно, кати вирішили що достатньо покалічили, чи вбили жертву, залишили його. Але, очевидно завдяки міцному здоров'ю і шарові тлущу на поясниці, він таки очуняв і потім лікарі повернули його до життя.

Знявши відео і виставивши його на Youtube, ми трохи посиділи і спробували зрозуміти, що б воно значило? Ця зброя, яку я перше назвав "биківцем" за аналогією з тим "аргументом", який використовували у бійках багато народів, причому такий кийок робили із висушеного пеніса бугая і він був ефективний як проти ножа, так і проти кастета, бо завдяки довжині, дозволяв тримати опонента на значній відстані. Сам же, бувши замашним і дошкульним, міг завдати добрячих синців та гуль. Однак цей телескопічний кийок був значно вдосконалений, проти цього аналога двохсотрічної давності. Він був металевим, складним, тобто поміщався в кишені, а на кінці була прилаштована стальна балабушка, яка при ударі могла і розколоти черепа. Думаю, зайве казати, що використання такої зброї в Україні поза Законом і вони у вільному продажу не бувають

То звідки ж він взявся? Таким, чи цим самим, Віктора вже раз побили. Можна допустити, що залищивши жертву, ті тітухани загубили кийка. Але пролежати під тином, хай і не в надто людному місці ця штуковина 3 роки не змогла б. І заржавіла б також - сніг, дощ і таке інше. Отже, його було загублено недавно. На це вказує і те, що він не заржавілий, і те, що він в складеному стані, тож, у когось, певно, кишеня була дірява. Але що роблять перехожі з таким іграшками у тихому і спокійному, патріархально-селянському закутку? У місцевих мешканців такі інструменти не спостерігалися. 

Я відчув певним чином дежавю - у 2008 році тут також появилося пару незнайомців, які вешталися по околиці без видимої на те причини. А потім був перший напад на Бархоленка. Все це набрало загрозливого відтінку - очевидно, якась тварюка хоче повторити напад. Але хто? Звичайно, всі зубудовники Ірпеня, а особливо Бучі, не мають ніякого сентименту ні до Природи, ні до її захисиників, ні, звичайно ж, до Голови ГО "Народна Воля" Віктора Бархоленка. В першу чергу - сам найсаміший Голова Бучі пан Федорук. Але сам Анатолій Петрович зараз під кримінальною справою і прекрасно розуміє, що напад на активіста в першу чергу "шитимуть" йому. То чи може він бути замовником? Певно, що навряд, не настільки він дурний. Але хто б це міг бути? Хтось, кому Віктор, як заноза в дупі і водночас не дуже жаль Федорука. Претендентом на таке місце може бути його кумець Карплюк. Тільки Володимир Андрійович (КВАка) сам замащений в тих же схемах і не настільки вже, як видається, він ворогує з Анатолієм Петровичем,  щоб так його підставити. Хто ще може бути?

Згадаймо найперший випадок. Тоді якраз на сайті "Народної Волі" було опубліковано статтю про такого собі землячка Федорука, працівника прокуратури. От якраз після цієї публікації через два тижні і відбувся той напад. І сае це стало причиною того, що Матвієць змушений був покинути хлібне місце на посаді заступника прокурора Київської області. Але ж справу було закрито? То навіщо повторювати за тією ж схемою - вивчення обстановки на незнайомому місці чужими людьми і т.д.? Стоп, як це "Закрито"? Після нашого листа

За зверненням депутата ВР Ольги Червакової до Генерального прокурора, про що вона нас повідомила 

Провадження таки було поновлено!

Дійсно, Матвієць відчув неприємність від того ж таки, битого неодноразово, Бархоленка і міг піти на це. Доречно сказати, що після того, як почалося це провадження, він був змушений облишити хлібне місце в прокуратурі області і зараз виступає адвокатом в кримінальній справі Федорука, як його захисник. З погляду адвоката - більше справ - більше доходів. А Анатолій Петрович, якщо і в цій справі дійде до судового провадження, а він запросто може бути головним підозрюваним, звернеться таки ж до нього. Підозрювати Матвійця в сентиментальних почуттях до односельця смішно якось. Це також може бути слідом. Хоча не наша справа вести розслідування, але ось такі думки приходять в голову, коли дивишся на цю штукенцію, якою запросто можна розколоти черепа.

Володимир Паламарчук

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика