На головну


1-14Війна — це дуже страшно. І більшість людей це розуміє. Проте, коли треба, наші люди готові взяти зброю і піти на захист своєї свободи і України. Не всі, звичайно, але дуже багато нас таких, хто пішов із зброєю на Російсько-Українську війну. Я був серед цих людей і з певністю можу сказати, що там простий соціальний зріз нашого суспільства. Просто звичайні Українці: не багаті, більше чи менше здорові, якось так влаштовані в житті, свідомі й не надто, Націоналісти і просто патріоти. Такими ми й повернулися, хто повернувся. Що ж тут нас чекало?

  1. 1.Повага і пошана абсолютної більшості людей.
  2. 2.Певні пільги, надані державою.
  3. 3.Те саме, середнє, відверто скажемо, злиденне життя.
  4. 4.Хитрі і вправні людці, які, самі не воювавши, вирішили «что то поімєть» коштом тих, хто воював.

Цього я чекав, і коли вернувся, вирішив не користатися пільгами, які мені дає право ветерана. Навіщо воно мені? Я ж воював не за це, не за ділянки, квартири чи право їх отримати. Я ходив для того, щоб москаль не ступив на нашу землю, щоб Україна вільною була.

Проте, як і слід було чекати, дуже багато виявилося тих, хто очікував пільг і можливостей покращити своє життя. Саме на них і розраховували ті, хто відмічений в 4-му пункті того, що нас тут чекало. А тому такий собі Карплюк, який від призову дременув свого часу аж до Іспанії, скоренько придумав зручну схемку незаконного дерибану землі за допомогою саме нас: земля виділяється для АТОшників, щоправда там, де цього робити не можна, а вони в свою чергу половину її віддають йому. Зручно? Так. І хто зверне увагу на те, що земля виділяється в лісі!? Якісь там активісти? Та ми їх! За наших героїв... на клапті подеремо. Таке саме вчинив і його кумець Федорук. Будучи під слідством уже за розкрадання земель, швиденько виділив на вкраденому землю для своїх ветеранів з Бучі. А ті, люди не занадто багаті, радо її взяли. І, як народ, що понюхав пороху, готові її захищати. Проте активісти не заспокоїлися і продовжують вимагати, щоб вкрадене повернути громаді. Ось тут уже владоможці і стрепенулися: «Землю в героїв забирати!? А ну, всі за мною!» – і побігла череда прифедоручених АТОшників громити тих, хто загрожує їм. Дуже цікавою виявилася особлива категорія – вдови загиблих. Ну, по-перше, далеко не завжди в свідомого і патріотичного Українця дружина також Націоналістка і патріотка. Вона сама по собі теж людина і з власними поглядами. По-друге, жінки взагалі практичніші за нас і навіть якщо чоловік втік від неї на війну, «треба за цього козла хоч щось отримати». По-третє у мене склалося стійке враження, що цих вдів значно більше, ніж загиблих героїв. У вдови позаписувалися всілякі коханки та «громадянські подружки», словом, всі, кому треба щось урвати. В той же час є «неправильні вдови», які не бажають скакати на задніх лапках за подачку. І дійсно, подачка. Бо їм дане вкрадене, а не те, що належить по закону. Проте вони і на це ведуться.

 

 

А тому, сформувавши нашвидкоруч колону таких «правдолюбців», заводії відправили їх перш за все до своїх найзапекліших ворогів – активістів, які перешкоджають красти. Першим у списку виявився Віктор Бархоленко, голова ГО «Народна Воля».

 

До будинку активіста та захисника бучанського лісу Віктора Бархоленка прийшли учасники АТО зі смолоскипною ходою. Вони спалили опудало активіста, залишили під його парканом свинячу голову, хреста та надруковані плакати з його портретом й написами – «Бархоленку — громадський осуд», «За вдів розірвемо на шматки» та інші.

 

Що ж сталося, при чому тут вдови і хто їх образив? Виявляється, формальною причиною стала ось такий пост у ФБ.

Розмова стосувалася підтримки в суді справи про скасування заборони на дерибан землі. Тоді до суду прийшло немало прифедоручених АТОшників із тітушнею Федорука.

Акцію самі учасники зняли на відео.

 

Серед організаторів та активних учасників видно бучанського АТОвця Олександра Буйволюка,який прийшов до Ірпінського суду підтримати позов комуніста Ігоря Калєтніка про повернення 14 га бучанського лісу та ірпінець Юрій Калінін, який неодноразово був помічений на захисті незаконних забудов в Ірпені.

 

 

 

 

 

 

Проте не всіх вдів вони захищають. Скажімо вдову Шульца (Сергія Шкарівського) Михайлину Скорик ця мерзота сміє ображати набагато гидкішими виразами.

 Вона ж не підтримує їхньої боротьби за дерибан земель в лісі!

 

Учасники акції кричали біля будинку “Ганьба” та вимагали, щоб Бархоленко до них вийшов. Протест тривав близько 15 хвилин, після чого АТОвці зібралися й поїхали до іншої активістки та волонтерки, яка з перших днів російсько-української війни допомагала фронту, Тетяни Шатохіної.

1-18Біля будинку Бархоленка лишили свинячу голову поряд з хрестом. 

Мені видається, що це єдина голова з мізками, яка туди прибула.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перепалка між Буяло та Шатохіною виникла під постом Бархоленка про те, що суддя Наталія Карабаза перенесла судове засідання по Калєтніку на червень 2018 року. Шатохіна припустила, що Федорук приведе на суд, як і минулого разу, вдову Валентину Буяло, якій, всупереч Постанови Верховного Суду, Бучанська влада виділила земельну ділянку в лісовій зоні міста.

Як результат, Буяло вдалась до методик Вуду і погроз

1-16В цьому нема нічого дивного, бо в цілому цей фестиваль мені нагадав дії Ку-Клукс-Клану та московітської «Чорної сотні», а зараз приблизно так діють всілякі ксенофоби, і борці зі всім прогресивним в світі а також жидоїди.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Звичайно не всі ветерани такі, багато з нас підтрнимують і Шатохну і Бархоленка.

Є АТОвці, які засуджують дії, направлені на тиск та погрози активістам, вони вважають, що такі вчинки не гідні справжніх офіцерів.

 

“Багато “атовців ” і не “атовці ” зовсім, а мразіни і скоти, з яких би я особисто сформував штрафбат. Жахи на війні з них пережили відсотків 40, всі інші (заправники, втз, вмз, стройова, і так далі) більш-менш непогано прожили. Я не про 14-й рік. Більшість з них вічно п’яні сиділи в окопах. А зараз повернулись і на правах ”убд” намагаються урвати. Справжні патріоти поняття дуже слизьке. Їх не так багато було до АТО й в АТО, а зараз тим паче. Одним словом, маргіналами в камуфляжі кишить, на жаль..”, – розповідає редакції “Громади Приірпіння” заступник командира роти з морально-психологічного забезпечення одного з батальйонів 72 бригади ім. Чорних Запорожців Дмитро. 

“Знаєте, зараз тенденцію спостерігаю – 50% на “убд” працюють. Ну, і заробітчани звичайно. “Ідейних” мало. Українська Паперова Армія просто відштовхує толкових командирів, сержантів і солдат”, – додає Дмитро. Як учасник АТО, боєць добробату ОУН я цілком підтримую позицію друга Дмитра.

Володимир Паламарчук

частина фото і цитати із статті Олени Жежери 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика