На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

 

Хочу повернутися до початку історії її діяльності на цій посаді. Саме за поданням та з ініціативи Бучанського селищного голови пана Федорука, Валентина Григорівна Ткаченко обійняла цю посаду у 1998 році. Я пам’ятаю що на той час шановна пані бігала Бучею з рулеткою в чунях на босу ногу. Однак, за 15 років своєї бурхливої діяльності, ця особа з гидкого каченяти перетворилася на леді елітного середовища місцевого розливу. Постає питання, чим вона завдячує такому перетворенню, невже скромній заробітній платні дрібного посадовця, чи можливі якісь інші джерела надходжень? Все-таки я переконаний, що до її елітного статусу мають пряме відношення якраз інші, незадекларовані джерела надходжень кримінального походження. Адже Федорук реалізовував схеми з виведення бучанської землі на спекулятивний ринок саме її руками, що і склало його стартовий капітал для розгортання його ж будівельного бізнесу. 

В той же час ця особа не забувала і про себе. Строчила пакетами заяви від підставних осіб своєю рукою та підроблювала їхні підписи на отримання землі. 

Особливо запам’яталася завідуюча відділом архітектури Ткаченко В. Г. корінним бучанцям, які проживають в приватному секторі, як вона пила відрами з них кров при оформленні їхніх кровних земельних ділянок, де вони народилися та проживають.

Я не дивуюся, що прокуратура за моїми зверненнями так довго не відкривала кримінального провадження по ній. І це цілком зрозуміло, так як вона забагато знає. А знає вона якраз те, хто із відповідальних осіб, а саме, тих же прокурорів, суддів інших посадовців, навіть із центрального апарату держави, мали інтерес та брали пряму участь у цих кримінальних схемах.

Будемо разом, громадо, тримати на контролі хід виконання цієї кримінальної справи.

Віктор Бархоленко

Додати коментар


Захисний код
Оновити