На головну

Народне прислівя каже «Не було щастя, так нещастя допомогло»

Так сталося і в нашому випадку. Недолугі юристи Бучанського міського голови А. П. Федорука порадили йому звернутися з позовною заявою до Господарського суду м. Києва з метою визнати правочин між Київською обласною радою та Бучанською міською радою в частині передачі повноважень з обслуговування зелених насаджень за відсутності Акту прийому-передачі цих зелених насаджень. Суд відмовив в задоволенні позову Бучанській міській раді.

 

Саме недолугість Федорука і його юристів по цьому позову полягає в тому, що пан Федорук підтвердив факт незаконного прийняття рішень на видачу дозволів з вирубки дерев і таким чином сам собі накрутив ще одну статтю кримінальної відповідальності.

 

А тепер найголовніше: ці порушення закону властиві не тільки Бучі, а і в адміністративних межах Ірпеня та Ворзеля. Тобто, тепер у правоохоронних органів є всі юридичні підстави вживати заходи для припинення вирубки дерев на земельних ділянках в межах лісового фонду Приірпіння незалежно від   того, до якої форми власності вони належать (державної, комунальної або приватної). Будь-яке ігнорування правоохоронними органами по факту вирубки лісу можна буде розцінювати, як саботаж зо всіма правовими наслідками для них.

 

Віктор Бархоленко

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика