На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

Друк PDF

Також хочу зазначити, що саме за цими матеріалами 16.10.2015 р. прокуратурою Київської області було відкрите кримінальне провадження по справі незаконного отримання Ордеру на трикімнатну квартиру в місті Бучі від Бучанського міського голови та його земляка із тої ж Великої Медведівки, Анатолія Федорука. Однак, за якихось незрозумілих обставин, слідчі дії провадяться вже понад півтора року. Є підстави вважати, що використовуючи свої звязки в прокуратурі Київської області розслідування справи свідомо затягується. З приводу цих обставин 7.03.2017 р. було зареєстровано моє звернення до Генерального прокурора України Юрія Луценка.

Також, звертаю увагу як непогано живеться у нас в Бучі саме прибульцям із Великої Медведівки. На жаль не можу сказати цього ж про долю корінних бучанців. А саме, крім того що Анатолій Матвієць отримав від земляка квартиру, на його дружину, Наталю Матвієць, було оформлено земельну   ділянку в межах Бучанського лісу.

03.03.2010.

3210945300:01:060:0047

м.Буча, вул. Тургенєва, 26-г

Матвієць Наталія Петрівна

м.Буча, б-р Богдана Хмельницького,

буд.2, кв,151

Окрім того, Анатолій Матвієць недавно став власником ще одного маєточку в Бучі по вул. Квіткова, 6.

Ще один щасливий власник в межах Лісової Бучі – сама мама Анатолія Федорука, скромності котрої можуть щиро позаздрити ті бучанці які десятками років чекають на свою земельну ділянку і не можуть її отримати у того ж Федорука.

Цікаво, що весь цей час пан Матвієць уникав появлятися між мешканців Бучі. Навіть за весь час судової тяганини, а це майже 10 судових засідань, він жодного разу не появився в суді, а його інтереси представляв адвокат. І лише останнім часом, коли у Федорука виникли серйозні проблеми із законом і Генеральна прокуратура оголосила йому про підозру, пан Матвієць проявився в судах, як адвокат із захисту інтересів кримінально-корумпованого середовища посадових осіб Бучанської міської ради, тобто Федорука. Саме про початок своєї адвокатської практики він повідомив у себе на сторінці у ФБ. Мабуть дуже кепські справи у Федорука, раз його землячок виліз із засади. Тепер вже можна стверджувати що в свій час, будучи заступником прокурора Київської області, пан Матвієць як тоді, так і зараз виконував та виконує функції адвоката пана Федорука.

Однозначно можу сказати, що ці хлопці за цей час стільки накрутили всього, розкрадаючи ресурси громади, що як би їм того не хотілося, але відповідати за скоєні злочини їм таки прийдеться.

P.S. Відомо, що останні декілька років своєї бурхливої   діяльності пан Матвієць присвятив викладанню в Академії прокуратури. Цікаво, чого ця особа навчала студентів!? Мабуть, як слід красти!

Фото Володимира Паламарчука

Віктор Бархоленко

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити