На головну

 

 Нарешті за стільки років злочинної діяльності Бучанського міського голови А. П. Федорука, Генеральна Прокуратура України притягує його до персональної кримінальної відповідальності.

 

   Власне кажучи, кримінальних справ по Федоруку за весь період його бурхливої діяльності було безліч, але увесь час йому вдавалося відкуповуватися. Як правило, пан Федорук відкуповувався землею громади, квартирами та іншими благами від посадових осіб прокуратури та центрального апарату держави.

 

  Лише з приходом нового прокурора - Юрія Луценка, налагоджена система відкупу дала серйозний збій. І нам усім також дуже приємно бачити, що прокуратура почала вести боротьбу не з "десантом марсіян з космосу", а з конкретними корупціонерами, які мають прізвища і посади.

 

 

Юрій Луценко

 1 год. · 

 Спроби відкупитися не проходять. 

Після величезної слідчої роботи Департаментом з розслідування у сфері економіки ГПУ сьогодні повідомлено про підозру голові Бучанської міської ради Федоруку А.П., а також секретарю цієї ж ради. 
Федоруку А.П. інкриміновано незаконну передачу у власність фізичним та юридичним особам 68 га земель лісового фонду першої категорії, вартістю понад 100 млн. грн., а секретарю ради 1,024 га, який у відсутність Федорука А.П. також незаконно передав земельні ділянки лісового фонду.
В тексті підозри зазначені дуууже відомі призвіща щасливих "нових бучанців". 
Обом фігурантам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання службовим становищем).
Слідство планує відсторонити Федорука від займаної посади. В разі переховування його від слідства ми змушені будемо оголосити його в розшук для затримання і арешту.

P.S. До речі, подібна кримінальна справа щодо земельних афер та дерибану землі відкрита проти Харпківського міського голови пана Кернеса. Тобто, в залежності від того, як буде завершена Бучанська справа, буде вирішена доля сепара Кернеса.

Віктор Бархоленко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика