На головну

Шановний пане Прокуроре!

Народ України з надією сприйняв активні і реальні дії з розслідування корупційної діяльності міських голів Бучі та Ірпеня. Однак Ваша сьогоднішня заява інформаційному агентству "Інтерфакс-Україна" шокувала всю свідому громадськість Приірпіння та Бучі, після Ваших гучних заяв на всю Україну та дій прокуратури, спрямованих на реальну боротьбу із злочинною діяльністю з ознаками корупції, що завдали збитків державі в особливо великих розмірах, які вчинялися на протязі багатьох років посадовими особами - Федоруком та Карплюком. Змушений констатувати, що всі ці злочини з розкрадання державної та комунальної власності здійснювалися посадовою особою Бучанської міської ради - паном Федоруком, на протязі чотирнадцяти років. Логічно постає питання: чому на протязі такого тривалого часу вказана посадова особа досі не понесла персональної кримінальної відповідальності? Відповідь до банальнолсті проста, - тому, що пан Федорук успішно відкуповувався від правоохоронних органів. зокрема і від нашої доблесної прокуратури, яку Ви насьогодні очолюєте. Звертаю увагу, що факти системної злочинної діяльності пана Федорука реалізовувалися ним задовго до встановлення режиму Януковича.

Не знаю хто саме Вам навіяв таку думку про можливість тиску того режиму на посадових осіб місцевої влади, але коли Комітет ВР України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією ще в січні місяці 2010 року дав правову оцінку злочинної діяльності Бучанському міському голові А. П. Федоруку. Тобто, ще задовго до встановлення режиму Януковича. 

Прошу звернути увагу, що лист на Генерального прокурора України Медведька підписаний Головою Комітету ВР України Ігорем Калетником. Очевидно, що Комітет встановив уже тоді ті корупційні схеми, за якими місцева влада дерибанила землі державної форми власності, знищуючи  Бучанський ліс, після чого уже за режиму Януковича, відбувся свого роду "договорняк" між Федоруком та пролєтарієм Калетніком, в результаті якого пан Федорук відкупився від кримінальної відповідальності, а товаріщ Калетнік через ті ж корупційні схеми, які сам встановив у своєму висновку, став фактичним власником Бучанського Межигір"я-1, площею 14 га в межах земель лісового фонду та власником Бучанського Межигір"я-2, площею 12 га в межех земель НАУ.

Нещодавно Ви зробили гучну заяву про внутрішнє розслідування в апараті Прокуратури з метою виявлення джерела витоку конфіденційної інформації та самого іфнформатора, який попередив подєльніка Федорука, його кума Карплюка про обшук та ймовірне його затримання. Так ось, шукайте цього інформатора серед тих осіб, які навіяли Вам думку про міфічний "тиск" на "нещасних" мерів саме за режиму Януковича. 

Доведіть хоч одну корупційну справу, яка цілком очевидна та має резонанс на всю Україну до логічного та справедливого її завершення.

З побажанням успіхів у боротьбі з корупцією на благо народу України.

Віктор Бархоленко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика