На головну

Всі ми пам’ятаємо, що суди всіх інстанцій визнали незаконним злочинне рішення Бучанської селищної ради про переведення земель Державного лісового фонду до категорії земель громадської та житлової забудови. Фактично, місцева влада в особі селищного голови Федорука з перевищенням службових повноважень розпорядилася землями державної форми власності, внаслідок чого сотні гектарів Бучанського лісу було кинуто під сокиру. А тепер по суті справи.

Нагадую, що позивачем до суду була прокуратура. Але вони не з доброго дива, нарешті, наважилися за стільки років звернутися до суду. Лише після того, як дане питання було предметом розгляду на засіданні Комітету ВР по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією, який зобов’язав прокуратуру вжити заходів належного реагування із вказаним терміном виконання. Це один бік питання. Інший – те. що стосується безпосередньо судових засідань та їх рішень, прийнятих в інтересах держави на народу України в цілому.

Так ось, я переконаний, суд не наважився б піти проти корупційної системи, якби не рішуча підтримка місцевої громади безпосередньо на судових засіданнях.

Але відбуваються дивні речі  - суди виграли, а корупційні схеми, як діяли за режиму Хама, так і продовжують успішно розвиватися. І що цікаво: всі ці злочини вчиняються не десантом марсіян з Космосу, яких фактично неможливо установити та притягнути до відповідальності, а тими ж самими особами, які мають конкретні прізвища і посади. Тому, у своїх зверненнях до нашої доблесної Ірпінської прокуратури, з метою полегшення їхньої непосильної праці у боротьбі з корупцією, конкретизую безпосередніх посадових осіб, які вчинили злочин, внаслідок чого завдано збитків в особливо великих розмірах державі та громаді. Власне кажучи, за цими матеріалами з установлення факту злочину та встановлення осіб, які його вчинили, подальша робота слідства має бути не довше одного робочого тижня, після чого оголошувати підозру всім фігурантам цих корупційних схем та подавати до суду.

 

Всі інші будь-які дії прокуратури із затягування цього процесу можна розглядати, як співучасть посадових осіб прокуратури з ознаками корупції в кришуванні кримінально-корумпованому середовищу.

Я розумію позицію прокуратури: начебто щось зробити «для галочки», але щоб не було жодного результату. Тому ми не дамо спаплюжити Закони і Конституцію України та залишаємо за собою право діяти, як це робив патріот України Сашко Білий.

Віктор Бархоленко

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика