На головну

Справа в тому, що забезпечення питною водою нашого регіону відбувається не так, як в Києві, забором з відкритих водосховищ Дніпра, а з підземних родовищ нашого ж таки регіону в межах басейну річок Ірпінь, Бучанка та Рокач.

Стратегічними планами будівельного бізнесу  місцевої влади, реалізується тотальна забудова рекреаційної зони Києва. А це призводить до штучного збільшення населення  та зростання потреби у воді. Не буду пояснювати технічно-правову сторону цього питання, а скажу простими словами: якщо у вас є криниця, і ви з неї вичерпаєте воду, то наприкінці процесу вона стане каламутною, а потім просто закінчиться. Те ж саме відбувається і з нашими водоносними горизонтами. Так ось, повірте, той хто реалізує в нас будівельний бізнес і має з цього зиск, плювати хотів на те, яка загроза чекає на місцеве населення. Вони в будь-який час за висмоктані з наших ресурсів кошти придбають собі житло в будь-якому кінці світу, а ми будемо поставлені перед фактом: людей багато, а води мало, тож радітимемо, якщо нам раз на добу вмикатимуть на годину-другу воду.

А зараз, надаю копію листа КП «Ірпіньводоканалу» з технічним обґрунтуванням проблеми питної води, яка ближчим часом має привести до техногенної катастрофи.

 

Прошу звернути увагу: лист датований початком 2008 року. За цей час Бучанський міський голова Федорук  не зробив і кроку для вирішення цієї проблеми, а навпаки, зумовив ї ескалацію. Його можна зрозуміти – він сам не місцевий, як і Карплюк, тож їм це не так уже й болить: зберуть свої манатки, завантажать на свої авто, відвезуть в аеропорт і відправляться туди, де знаходяться банки з висмоктаними з наших ресурсів мільйонами. 

З того часу пройшло понад 8 років. Уявіть, скільки кв. м. житла збудовано та на скільки десятків тисяч зросла чисельність населення. Але це все дрібниці в порівнянні з іншими проектами забудови на 190 га, у відповідності до якого кількість населення збільшиться ще на 25 000 осіб, які намагається протягнути пан Федорук, щоб уже повністю добити Бучу. Власне кажучи, за такі речі потрібно на звільняти, а показово судити. Навіть путінська агресія проти України не завдасть такої шкоди, як узурпація влади кланом забудовників Федорука-Карплюка. 

Сьогоднішній аналіз води, яку ми споживаємо, підтверджує що та рідина, яка тече з наших кранів прирівнюється до отрути і не може бути придатною для споживання.

Також, декілька років тому я мав нагоду та велику честь поспілкуватися на цю тему з одним із депутатів Бучанської міської ради трьох скликань (прізвище не називаю, щоб навіть таким чином його зайве не піарити), який начебто перебуває в опозиції до корупційних владних кіл, потужно роздуває щоки "опікуючись" проблемами місцевого населення та має гонорову і почесну освіту магістра державного управління. Вислухавши мене він швидко зрозумів спосіб вирішення даної проблеми. Цитую майже дослівно його думку з цього питання: "НЕ бачу ніяких проблем, пробити декілька дірок (це за його визаченням свердловини) і проблема з водою буде вирішена". Мусив би підказати шановному депутатові простою мовою на прикладі відра з водою: якщо кружкою воду вичерпати з відра, то додаткові кружки відра не наповнять і води від того більше не стане. Шоб це збагнути, не варто було придбати освіту за свої депутатські каденції.

Шановна громадо, робіть з цього висновки - хто нами керує? З одного боку аферист-забудовник, з другого - дипломовані імбецили, які спільно приймають доленосні рішення для життєдіяльності нашого краю.

Як бачимо, наша влада не збирається ні вирішувати проблему з водопостачання, ні згортати будівництво, тому громада Бучі змушена звернутися до Прем'єр-міністра України про допомогу.

Приєднуйтеся, збирайте підписи під зверненням. 

Віктор Бархоленко

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика