На головну

6-го квітня громади Бучі та Приірпіння провели акцію протесту біля стін прокуратури Київської області. Власне кажучи, ми прийшли не просити цей підрозділ держави виконувати свій обов’язок на припинення злочинів з проявами корупції, які вчиняються посадовими особами місцевої влади в нашому регіоні, а гнати продажних прокурорів з їхніх посад.

М’яко кажучи, бездіяльність доблесної прокуратури та правоохоронної системи в цілому, які зумовили мафіозно-ганстерський статус нашому регіону, а сама прокуратура фактично перебрала на себе функції приватної адвокатської кантори із захисту інтересів кримінально-корумпованого середовища.

До банальності просте питання – навіщо утримувати за державні кошти цей підрозділ коли він фактично грабує свою ж державу? Це все одно, що Україна мала б оплачувати агресора Путіна та сепаратистів. Те ж саме, що ви заплатите грабіжникові гроші за те, що він обікрав вашу оселю. Абсурд!  

Пропоную, після призначення чергового, нового Генерального Прокурора України, всім регіонам Київщини організуватися та провести біля прокурорського гадюшника Київської області віче з вимогою не відпустити тихо з миром посадових осіб прокуратури з виплатою їм по безробіттю енних сум, а притягнути кожного до кримінальної відповідальності.

Віктор Бархоленко

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика