На головну

21-го березня Ірпінський міський суд відмовив екс-заступнику прокурора Київської області А. А. Матвійцю в позовній заяві до Голови Київської обласної громадської організаці "Народна Воля" Віктора Бархоленка.

А тепер я хочу розповісти чому і за яких обставин пан прокурор подав позов і що він вимагав.

 

 


Історія саме цієї справи бере початок ще у 2007 році. Саме тоді Віктор Бархоленко вчергове звернувся до прокуратури щодо вчинення злочинів посадовими особами Бучанської міської ради з розкрадання державної та комунальної власності в особливо великих розмірах. А саме: мова йшла про незаконне рішення Бучанської ради відносно переведення земель лісового фонду до категорії земель громадської та житлової забудови, а також щодо незаконного вилучення земель із держаної форми власності, які перебували в постійному користуванні Національного аграрного універсиетету (НАУ) з подальшим оформленням цих земель на підставних осіб та виведенням їх на спекулятивний ринок землі. Однак, пан прокурор в діях бучанської влади ознак злочинів не помітив та відбувся формальною відпискою. Таким чином він покрив неправомірні дії Бучанського міського голови і водночас свого земляка А. П. Федорука, за що через 27 днів отримав від останнього за його підписом, ордер на трикімнатну квартиру. Це і стало підставою того, що на сайті "Народна Воля" появилася відповідна публікація.

Цікаво, що пан прокурор не звертав увагу на цю публікацію цілих 6 років, але тільки до періоду люстарції. Тут помітив і почалося! В перший раз він звернувся з позовною заявою до Віктора Бархоленка ще у 2014 році щодо захисту його честі. гідності і ділової репутації з вимогою спростувати дану публікацію та зняти її з сайту. Суд першої інстанції відмовив йому повністю у задоволенню позову. Не погодившись із рішенням Ірпінського суду, Матвієць звернувся з скаргою до Київського обласного апеляційного суду. Ухвалою апеляційного суду було відмовлено в скарзі. Знову не погодившись із Ухвалою апеляціного суду, пан Матвієць звернувся з касаційною скаргою до Вищого спеціалізованого суду України. Не скажу за яких обставин, але ВССУ направив цю справу на повторний розгляд до суду першої інстанції, тобто, до Ірпінського міського суду, де 21-го березня цього року суд таки підтвердив відсутність честі, гідності і ділової репутації у екс-заступника прокурора Київської області у пана Матвійця.


Із зазначеного роблю висновок, що якщо добиватися чогось, то таки можна досягти, а склавши руки завжди програєш. 

Хочу побажати всім активістам не спинятися на півдорозі, а вперто і принципово відстоювати свою позицію до остаточної перемоги, як це зробив друг Віктор.


Володимир Паламарчук

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика