На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

На день Незалежності України представники громади Бучі та Приірпіння прийняли рішення, у відповідності до Ухвали Вищого спеціалізованого суду України, провести святковий захід на своїй території не за сценарієм остогидлої влади, а шляхом демонтажу символу корупції України, який знаходиться на території Бучі та отримав народну назву «Бучанське межигір’я».

Актив громад підготував все необхідне для здійснення цієї роботи. Тобто, зібралися грошима, найняли автокран, принесли з собою необхідні інструменти та придбали все необхідне для приготування традиційного для толоки, українського куліша.

Все розпочиналося так як і задумали громади. Під’їхав автокран, підтягнулися активісти з інструментами і, найголовніше, зібралася небайдужа громада.

Але ще раніше за громаду підтягнулися, і не в меншій кількості, мужні правоохоронні органи ірпінської, бучанської та обласної міліції, які для власної солідності притягнули за собою декілька автобусів спецпризначенців в бойовій амуніції.

Як ви гадаєте, за яким «іксом» вони «нарисувалися» в такій кількості? Відповідь може містити дві альтернативи, або підтримати законні наміри громади, або не дати можливості громаді демонтувати символ корупції.

Чого можна очікувати від нашої міліції, яку навіщось здавна прозвали «мусорами»? Як з’ясувалося, своєю антинародною діяльністю, свій статус «мусоров» вони і підтвердили.

Тобто «запресували» водія автокрана та не дали можливості використати автокран для демонтажу. А після того, коли ми почали проводити демонтаж власними силами, здійснили спробу перешкодити нашій роботі.

Я переконаний, що мужні правоохоронні органи, вибачаюся, точніше мусора, діяли не в інтересах держави та народу України, а захищали приватну власність особи, яка знаходиться в розшуку, «пролєтарія» Калєтніка.

На цих відео нижче можете переконатися, як очільники мусоров, виправдовуючи свої дії, пояснювали нам, що буцімто вони захищають інтереси держави. Ось тут і проявилася вся їхня мусорська гнилість у ставленні до громади. Ми є прямими свідками того, як вирубуються сотні і навіть тисячі гектарів лісу в регіоні, зводяться зі всіма мислимими і немислимими порушеннями законодавчих та нормативних актів нові й нові хмарочоси - продукти корупційної діяльності Федорука та Карплюка.

На наші заклики про корупцію у владі та незаконну вирубку, навіть репетуючи, правоохоронців докликатись неможливо, щоб захистити державну власність, тобто ліс, від тотального знищення.

А тут вони, при всіх своїх пагонах і лампасах, з кийками і наручниками, при підтримці спецпідрозділів, урівняли майно Калєтніка та державну власність у правах.

Мушу зазначити, що на території «Бучанського Межигір’я» здійснюють охорону «цепні собаки», тобто особи невідомого походження, чоловічої статі, які охороняють та кормляться вже не один рік і до цього часу з брудних лап пролєтарія Калєтніка.

Особисто я бачив цих пересонажів на цьому ж місці ще рік тому. Тоді йому зарплату платив пролетарій Калєтнік.

Але наша доблесна міліція до цього часу не в силі ідентифікувати ці пики, навіть, за їхніми паспортними даними і з'ясувати, хто їх найняв на роботу.

Вони не в змозі встановити на підставі чого вони там перебувають, від кого отримують гроші, хто проплачує комунальні платежі.

Проте під час протистояння міліція, охоронці та підконтрольна Федоруку патрульна служба - "Бучанська варта", які приїхали із символікою "Правого сектору", відгавкувалися від вимог активістів однією собачою зграєю та спільно завченими фразами - що вони охороняють власність держави та прирівнювали паркан до статусу Національного банку України.

Це в черговий раз підтверджує, що наші правоохоронці, які присягали служити народові України, насправді служать, як цепні пси, системі та корупції, яка залишилася нам у спадок від режиму Януковича.

На цих відео ви можете безпосередньо переконатися, кому ці паскуди служать насправді.

І наостанок. В будь-якому випадку, як би їм цього не хотілося, останнє слово і перемога у цій боротьбі буде за нами.

 

 

Слава Україні!

 

Віктор Бархоленко

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика