На головну

Вищий спеціалізований суд України своєю  Ухвалою встановив, що Бучанський ліс є, має свій правовий статус та право на життя, щоб служити всій громаді, а не окремим виродкам за височенними парканами з кишенями повними грошей, або з високими посадами та чинами. З 2002 року Бучанський мер Федорук, який ощасливив Бучу, приїхавши сюди із славної Великої Медведівки що на Хмельниччині, доводив всі нам зворотнє, тобто Лісу в Бучі ніколи не було і немає, а вікові сосни та дуби є не що інше як оптичний обман. А тому він за останні 13 років свого правління із шкури вилазив, аби реалізувати свої власні бізнесові інтереси, знищуючи в межах сотень гектарів все живе-зелене, вкатуючм через свої будівельні компанії наш мальовничий край в асфальто-бетон.   

Шкода, що лише за стільки років узурпаторської діяльності  Бучанської влади, Суди України, нарешті, поставили справедливий діагноз хворобливій уяві Федорука, який найближчим часом буде мати кримінально-процесуальні наслідки.

Я переконаний, що наша рідна Буча буде показовою для всієї  України не лише Федоруківським парком з яким він носиться як дурень з писаною торбою, а й початком ламання Фемідою хребта кричущим корупційним схемам.

Рішення суду першої інстанції, яке Ухвалою Вищого спеціалізованого суду України залишене в силі.

Віктор Бархоленко

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика