На головну

Зовсім недавно в засобах масової інформації була скандальна передача на тему причетності високих посадових осіб та політиків до такого собі Бучанського «Межигіря» площею 15 га з парканом 10-ти метрової висоти на території Бучанського лісу. Під час проведення журналістського розслідування з’ясувалося, що прямим спадкоємцем цієї власності є екс перший віце-спікер, пролетарій в законі та вірний цепний пес сім’ї Януковича – «товаріщ» Калєтнік.

Як з’ясувалося, ненажерливість цього товаріща-гаспадіна не має межі і втамувати її одним Межигір’ям як і голодного пса однією мухою, неможливо. А тому, щиро відданий будь-якому високому начальству, вірний слуга режиму Януковича та успішний мер Бучі пан Федорук, за яким тюрма проливає гіркі сльози щонайменше 12 років, за своєю лизоблюдською звичкою кинувся прислужувати цій системі. Та і, як вказують факти, особливого вибору у нього не було так як погруз по саме горло у злочинах з розкрадання державної та комунальної власності громади.

 

Так ось, для того щоб не бути кинутим до буцегарні, відкупився не лише одним Межигір’ям за рахунок Бучанського лісу, а й другим Межигір’ям із земель державної власності яку він ще раніше успішно поцупив у держави. Як в одному, так і в другому Межигір’ї розташовані кормушки для лісових звірів, завезені з іншого угіддя сімї Януковича «Хитрий лис».

Бучанське "Межигір'я" - 1      (14 га)

 

Бучанське "Межигір'я" - 2      (12 га)

Навіть візуально видно, що паркани обох угідь ідентичні, і конструктивно, і за матеріалами. Також зводилися вони в один час

 

Із цього бачимо, як Система, до якої ввійшов і наш успішний мер, сама себе годує. Тобто, пан Федорук, господар свого міста – поцупив, пан Калєтнік, посадовець контролюючого органу високого рангу - встановив факт злочину. В нормальній, цивілізованій країні наслідки наступні: пан Федорук іде до буцегарні, а майно повертається громаді. У нашому Гондурасі все з точністю до навпаки: пан Федорук милістю Системи залишається «царювати», а Система в особі пана Калєтніка і сімї Януковича на шару збагачується щонайменше на 26 га земель громади та держави.

Я переконаний, що всі ці проекти узгоджувалися та реалізовувалися руками Федорука, Калєтніка для сімї Януковича.

 

Віктор Бархоленко

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика