На головну

Інформація, яку ми зараз оприлюднюємо, приховується як правоохоронними структурами, так і  ЗМІ. А саме – в першій декаді серпня цього року працівники СБУ взяли під варту за отримання хабаря одного з працівників Ірпінської прокуратури Київської області, а також працівника УБОЗа   і слідчого ірпінської міліції.

 

 

Ці події пов’язані з рейдерським захопленням Біличанського ЗАТ «Теплозвукоізоляція». Так ось: старший слідчий прокуратури Ірпеня Дідух Ігор Михайлович та два інших, вищезазначених правоохоронці, взяли на себе функції «розводящих» у вирішені цієї справи. Звісно, що свої послуги урядовці такого рангу, надавали за певну мзду у вигляді прозаїчного хабаря. Однак, директор підприємства помітив, що хлопці гроші беруть справно, а проблема належним чином не вирішується. Простіше кажучи, він звертається з заявою до працівників СБУ, які блискуче проводять операцію по виявленню фактів, вказаних заявником. Отримавши санкцію Генеральної прокуратури, вони провели обшук в обійсті недобудованого двоповерхового маєточку захисника законності в нашому місті пана Дідуха І. М., де і виявили «під матрасом» 47 000 доларів США, з яких 10 000 були мічені, з написом «ХАБАР». Можна пофантазувати, що 37 000 у.о. з них були заощаджені із скромної прокурорської заробітної платні. Рішенням Печерського суду зазначених правоохоронців було взято під варту.

  Ось у цьому палаці під назвою «прокуратура Ірпеня»
відмиваються мільйонні хабарі,


 a ось у цих сирітських хібарках «прозябає» прокурор Пашка Оніщенко


Неприємна подія прикро вразила прокурора міста Ірпеня П. Оніщенка, який в місцевих колах отримав «поганяло» - Пашка Оніщенко. Як так могло статися, що його підлеглий, пройшовши його особистий вишкіл, попався «як пацан» на такій для нього дрібниці? Адже за час їхнього тіньового  урядування, вони стільки накосили «капусти» для себе і «відстібнули» до верху, що можна було б і навчитися «рєшать дєла красіво». Тим паче, що саме прокуратурою контролюється конвеєр тіньових схем спекулятивного ринку землі, нищення тисяч гектарів вікового лісу, відмивання вкрадених бюджетних коштів та квартирно-будівельного бізнесу. А це – сотні мільйонів доларів! Воістину, до прокурорських сліз обідно, що «погоріли» на такій дрібниці. Цілком придатне прислів’я «Жадность фраєра згубіла».

З  джерел, які заслуговують на довіру, відомо, що після того, як сталася ця «трагедія», сам Пашка Оніщенко, відсутній на робочому місці, зібрав свої особисті речі в очікуванні «вердикту зверху». Невідомо, чи вдасться йому відкупитися від цього «шкандалю», але крісло в черговий раз під ним серйозно захиталося, тим паче, що закінчується термін перебування на цій посаді в нашому регіоні і можливо ближчим часом його відправлять не на заслужену пенсію, а за державний кошт у ті місця, де нині сущий Президент «набував мужності» за висловом пані Г. Герман.

Власне кажучи, заклик Президента "Любіть Україну" прокуратура сприйняла дуже своєрідно - вони її люблять виключно через хабарі. 

Віктор Бархоленко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика