На головну
В Українському політикумі є цікаве явище коли деякі перевертні вправно і, головне, вчасно, перебігають з партії у партію при цьому постійно зростаючи в ієрархії. Найтиповішим представником такого руху вверх слід вважати Романа Безсмертного. Міняючи курс на 180 градусів, як за режиму Кучми, так i "помаранчевих", він кілька разів підскакував у цій ієрархії і досяг неабиякого становища.
  Те ж самісіньке бачимо і в середовищі дрібніших політиканів. Це - Ольга Олійнич, раніше, як представник НУ-НС, була вже керуючою справами виконкому за головування у місті Олега Бондаря з яким вони разом прийшли до влади і їхні інтереси розійшлися тільки перед кінцем його каденції. Причому, це не принципове політичне протистояння, а просто Бондар крав так багато, що її «задавила жаба», вони при розкраданні Ірпеня не дійшли згоди у пропорціях кому скільки і де вкрасти. Окрім того, вона зрозуміла, що після такого головування представника НУ-НСу в місті ця партія стає неперспективною. Отже – кульбіт і вона вже у ПР. І – секретар міськради. Причому, вона мешканка не Ірпеня, а Бучі. Хочу нагадати, як у 2002 році, балотуючись на мера Бучі, вона набрала аж 240 голосів із 30 000 населення (люди її добре знають).
 
Тепер, прийшовши на високу посаду і маючи депутатський мандат, вона заходилася укріплювати свою владу і укріпляти родинний бізнес. Першою влаштувала на роботу сестру - Валентину Лаврик. І не двірником чи прибиральницею, а начальником КЖЕП «Ірпінь». Не обійшли увагою і молоде покоління родини Олійнич (яка потрохи формує свій клан) – начальником юридичного відділу стала її доця – Ірина Чипаченко, а секретаршою міського голови племінниця, доця Валентини ЛаврикГанна. Добре мати близькою подругою голову кадрової служби Ірпінської міської ради Ларису Клімкіну, пані Ольга має, от і діткам робота знайшлася. 
Але не тільки посади цікавлять пані Ольгу. От такий штрих: був оголошений конкурс на оренду в центрі міста приміщення площею 250 м. кв. Заявки подали громадське об’єднання «Європейська екологічна комісія» (ГО «ЄЕК») і приватна фірма «Exellent-4 you», керівником якого є також дочка Ольги Олійнич – Олена Чернявська. І хоча за результатами дослідження перевагу отримала ЄЕК, але хіба можна обійти дитину? Тож 1 липня міський голова Скаржинський наклав вето на це рішення, перенісши його на невизначений термін. Всі ці події добре описані в одній із найпопулярніших газет України – «Україна молода» .
Від себе хочу додати, що коли пані Олійнич балотувалася в Бучі, то голоси віддані за неї і її дочку можна перерахувати на пальцях однієї руки – бучанці добре знають базарну бабу яка є власницею шмоточного ринку.
Тепер команда Партії регіонів під керівництвом міського голови Скаржинського і сектерая ради Ольги Романівни, побачивши, що їх попередники з БЮТу і НУ-НСу розікрали все, терміново приймають рішення для створення можливості підчистити все до квадратного метра. Отже – скасовують статус парків і переводять їх до категорії земель забудови. Прощайтеся із залишками лісу, ірпінці! Тепер є що красти, бо попредня спроба, вкрасти землю з лісфонду Києва відсунулася на невизначений термін. Хоча, чому невизначений? Саме Ольга Романівна виступила в «Ірпінському віснику» із статтею, де стверджувала, що після затвердження генерального плану розвитку і забудови Ірпеня ці землі будуть включені в межі міста і вони таки їх роздерибанять.
 
Володимир Паламарчук 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика