На головну

24 лютого, порушивши Регламент, Закон і Конституцію України, наплювавши на думку виборців, депутатська "тушко-більшість" Вишневого, невеликого містечка в Київській області, просто так ВЗЯЛИ і ЗНЯЛИ опозиційного мера. Ця історія, точніше - істерія, тягнеться чи ледве не з першого дня приходу Миколи Ляшенко до влади. Уже дуже він був незручний обласному і районний керівництву!

Нагадаємо - Микола Ляшенко був висунутий партією "За Україну".
Ініціатори беспредела :
- Виконуючий обов'язки першого заступника Киево-Святошинской РДА, И.Борзило,
- У дуже недавньому минулому, зам.нач Киево-Святошинского РУГУ, а з 23 лютого 2011 р. - депутат від ПР, секретар (?) Вишневої Міськради підполковник МВС И.Диков
- "вторинний" депутат від ПР С.Кафтя – відомі всьому Києву і області "Акварелі", а точніше, вишневський прототип Еліт Центра. "Вторинний" тому, що депутатом став уже ПІСЛЯ виборів, замість іншого кандидата, що відмовився на його користь.
- Проповідник секти Посольство Божиє, і, по сумісництву депутат від Сильної України, С.Пишний.
Тієї самої, так званої "церкви", що по слідчих матеріалах вважається ЗЛОЧИННОЮ організацією, тому що ім'ям Бога, за допомогою фінансової піраміди Кингз Кепител, витягнула багато мільйонів гривень із ТИСЯЧ своїх парафіян.
Цього здалося замало. На другий день декілька депутатів під керівництвом свіжепризначенного секретаря І.Дикова, зламали двері до кабінету голови й поміняли замки. Як вони кажуть, цей злочин було здійснено за вказівкою першого заступника голови Києво-Святошинської РДА Ігоря Борзило, який нібито погодив цю силову «акцію» за із головою Київської обласної адміністрації А.Присяжнюком.
Місто вже гуде. Виборці готові захистити свій вибір. Адже майже всі жителі особисто знають один одного. Знають і Миколи Ляшенко, що був депутатом міськради минулого скликання. Тому і голосували за нього. Проголосували так, що сфальшувати результати виборів на користь кандидата від Партії Регіонів просто НЕ ВИЙШЛО!
Микола Ляшенко, виконуючи обіцянки, дані виборцям ЗАБОРОНИВ своїм Розпорядженням підвищувати тарифи на комунальні послуги.
Як вийшло, що двадцять п'ять депутатів фактично ЗРАДИЛИ своїх виборців? КОМУ і НАВІЩО потрібно нагнітати соціальну напруженість у наше і так не простий час? Як будуть розвиватися події?
І головне питання - чи буде порушена КРИМІНАЛЬНА СПРАВА?

Можна про події довідатися і з відеоматеріалів на каналі СІТІ:


Маючи більшість в депутатському корпусі але не отримавши мандат міського голови, Партія Регіонів вирішила підступним шляхом узурпувати владу - незаконно усунула чинного голову. Оце і є істинне обличчя новітніх "реформаторів" від "України для людей" та їхнього босса.

Політичний переворот с Видео bigmir)net.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика