На головну

9-го вересня цього року в м. Бучі Київської області відбулося засідання Ради регіонів. Це засідання відкрив і проводив Президент України Віктор Янукович. Перед цим він взяв участь в церемонії відкриття погруддя Т. Г. Шевченку на території Бучанського інтернату. За два дні до того, Бучанська міська організація ВО «Свобода» на зборах прийняла рішення взяти участь у мирній церемонії покладання квітів, про що було повідомлено Бучанську міську раду відповідним листом, згідно чинного законодавства. Однак, уже восьмого вересня Ірпінський міський суд прийняв постанову, за якою Бучанській міській організації ВО «Свобода» було заборонено брати участь в урочистій церемонії відкриття пам’ятника і своєю присутністю дратувати пана Президента і його вельмишановне оточення.

 

 

 

Та все ж Бучанська міська організація ВО не могла залишитися осторонь такої події та вирішила вшанувати пам'ять нашого Кобзаря самостійно і покласти квіти до пам’ятника після офіційного завершення перебування Президента і його свити. Однак о 10 ранку до офісу Бучанської міської організації ВО «Свобода» під’їхав автотранспортний засіб марки ДЖИП з повним салоном героїчних бійців «Беркуту», які й припаркувалися в кількох метрах від дверей офісу і дружньо зиркали через віконця дверей машини в «лігво націоналістів». З метою налагодження мирносусідських контактів, Голова Бучанської міської організації Володимир Завертанов підійшов до «бойової точки» мужнього підрозділу і передав їм декілька номерів газет від «Свободи». Мусимо зазначити, що бійці газети взяли, причому аж занадто спокійно. В той же час, попередили, що вони з офісу нас випускати не будуть, а Володимиру Завертанову владним тоном порадили скинути сорочку-вишиванку та вдягнути «цивільний одяг»!(?) Мабуть щось перевернулося в цьому світі, коли мужні бійці елітного підрозділу «Беркут» МВС України, сприймають як уніформу ворожого табору національний одяг Українця. Хочемо звернути увагу на подібне спостереження журналіста з газети «Україна молода» 

Зрештою, Бучанські свободівці отримали змогу покласти квіти до відкритого погруддя Кобзаря, коли весь «офіціоз» подався на Раду регіонів. Навіть вишиванку Голові організації не прийшлось міняти, як це видно на фото. 

 
 
 

 

Віктор Бархоленко 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика