На головну
"Тяжко, важко. Кат панує"
Тарас Шевченко
 
Як ми вже писали в попередніх публікаціях (Як голова Хмельницької обласної ради пан Гладуняк браконьєрив у Бучі!), голова Хмельницької облради Іван Гладуняк за «помаранчевої» влади, викроїв з шкури бучанців собі непоганий клапоть землі під латифундію площею 1,3 га на території нашого лісу для будівництва «родинної фортеці». Нагадаю, що початок будівництва припав якраз на час фінансово-економічної кризи в державі. Саме тоді в простих громадян України постала проблема покупки батона ковбаси, для того, щоб поїсти і нагодувати своїх дітей. Проте у Гладуняка цієї проблеми не існує. З його скромного окладу посадовця, мільйони використовувалися вчора і використовуються сьогодні на освоєння земельки під будівництво «сирітської хатинки» для «слуги народу» і його виводку.
Слід пам’ятати, що за правління будь-якої влади, існують неписані закони, за якими живуть і процвітають саме ці «слуги народу», які в більшості випадків і є «героями» публікацій на нашому сайті.(Хто кому чоботи лиже) ПЕРШЕ правило, це – КРАДИ, І ЩО БІЛЬШЕ ТО КРАЩЕ, АЛЕ ОБОВ’ЯЗКОВО ДІЛИСЯ. Тюрма, в широкому асортименті для простого і голодного громадянина за крадіжку батона ковбаси, люб’язно надається владою. Проте, за крадіжку мільйонів і ще раз мільйонів з кишені народу, відзначають державними нагородами і залучають до управління державою (Торгують всі і всім. Федорук та Гладуняк – землею, а Президент – нагородами.). Дане правило діяло як при тій так діє і при цій владі.
Саме з набуттям офіційності указу Президента  України про створення Національного Антикорупційного комітету, де він само­при­зна­чився Головою, пан Гладуняк довів, що його нахабству немає меж, тому що саме в цей час він спорудив воістину золотий дах на своїй скромній «сирітській хатинці», кинувши таким чином виклик новій владі Януковича. 
  
 
 
Чим підтвердив, шо для «авторітєтов» між «помаранчевими» та «біло-синіми» різниці немає.(Яка різниця між донецькою та хмельницькою мафіями? Ніякої) З приводу цього можемо відкинути сумніви, що нова влада в якийсь спосіб почне «розкуркулювати» таких гладуняків і йому подібних, адже його земляк і «подєльнік» мер Бучі Федорук, який з барського плеча презентував йому цю земельну ділянку, користується «покровітєльством» уже нового губернатора Київської області, пана Присяжнюка, який виявив неабияку при­хи­ль­ність, здійснивши за короткий час уже декілька офіційних візитів саме до Бучі. Ці візити нової влади дають певні гарантії недоторканості пана Федорука в тих кримінальних справах, які вже багато років «зависли» в «порядній» прокуратурі та «справедливих» судах.
Незабаром вибори до місцевих рад, а в наступному році й до Верховної Ради (вибачте, до Верховної Зради). А тепер нехай люди думають і роблять висновки, яка різниця між «помаранчевими», «біло-сердешними», «синьо-білими» та іншими кольорами політичних проституток у Верховній Зраді і відповідним чином голосують. Сподіваюся, що наш народ хоч і затурканий цією владою, але не на стільки дурний щоб не зробити правильні висновки.
 

P. S.    Голова Хмельницької обласної ради пан І.Гладуняк - член партії НУ. Мер Бучі пан А.Федорук також член партії НУ. Правда, до 2005 року був активним членом «Партії Регіонів». Після перемоги «помаранчевих» плюнув на «Регіони» та бігав по Бучі з помаранчевою стрічечкою як декоративний песик. Ось вам і ДРУГЕ неписане правило діючої влади – СЛУЖИТИ БУДЬ-КОМУ НАВІТЬ САТАНІ АБИ  ДАВАЛИ МОЖЛИВІСТЬ КРАСТИ ЗА УМОВИ ДОТРИМАННЯ ПЕРШОГО ПРАВИЛА.

 

P.P.S.  Курс на розкрадання земель в особливо великих розмірах з ознаками корупції посадових осіб органів місцевого самоврядування та центрального апарату держави  продовжує підтримуватися  владою в особі Президента України і голови Національного антикорупційного Комітету, а це ставить під загрозу національну безпеку і цілісний суверенітет держави. Адже, «практика прихватизації Межигір’я», «продажі Кримської землі іноземним державам» лише дає стимул таким гладуняко-федорукам і їм подібним в реалізації тіньових схем та гарантію недоторканості за відомим у злочинно-корумпованому світі ТРЕТОГО правила - ВОРОН ВОРОНУ ОКО НЕ ВИКЛЮЄ.

 

Віктор Бархоленко

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика