На головну
Під час президентської виборчої кампанії у 2010 році всі кандидати в президенти України, зокрема і В.Ф. Янукович, зосереджували свою увагу на боротьбі з корупцією в країні. Увесь цивілізований світ визнав, що Україна -найкорумпованіша держава. Після закінчення президентської кампанії та створення нової коаліції у «Верховній Зраді» в усіх Державних підрозділах відбулися ротації посадових осіб. Однак якимось чином Генеральну Прокуратуру України ці події обійшли стороною. Дивно і те, що у відповідності до Закону України «Про боротьбу з корупцією» нагляд за виконанням законів у сфері боротьби з корупцією здійснюється Генеральним прокурором України й уповноваженими ним прокурорами. Тобто, були і є всі підстави не те, щоб звільнити, а з тріском вигнати Генерального прокурора О.Медведька і провести повну чистку цього підрозділу держави зверху до низу.
Адже бездіяльність і корумпованість контролюючого органу держави ставить під загрозу національну безпеку і цілісний суверенітет держави. Проте прокуратура як займалася свавіллям за часів правління «помаранчевих», так і продовжує безчинствувати і при «синьо-білих». Нормальній людині важко зрозуміти суть одного з перших Указів Президента України В.Ф. Януковича про створення Національного антикорупційного комитету, де він призначив сам себе головою. Очевидно Гарант Конституції у своих діях керується добре відомим у злочинному корумпованому середовищі правилом: корупцію неможливо побороти, її потрібно очолити. 
А тепер хочу перейти до конкретних фактів. 3-го березня цього року Ірпінська міська рада Київської області пакетом прийняла рішення про надання громадянам земельних ділянок. 
 Начебто нічого крамольного тут не відбулося, Ірпінська влада піклується обездоленими і  таким чином вирішила поліпшити житлові умови, забезпечивши їх земельними ділянками. Проте, якщо ознайомитися детальніше з цим пакетом, то виявляється, що ця турбота обійшла стороною громаду Ірпеня і ощасливила 29 осіб з багатьох регіонів нашої незалежної України більше ніж на 5 га ірпінської землі.
 

Серед ощасливлених до списку потрапили громадяни з Києва, Сімферополя, Дніпропетровська, Чернівців, з інших міст Київської області і навіть з невідомого краю м. Лубни.  Найобездоленішим у цьому списку виявився товаріщ полковник, начальник ГУ ДАІ Криму Хлебніков Олександр Мартинович, якому перепало лише 20 соток. Навіть порушення Земельного Кодексу України не стало на заваді при оформленні земельних ділянок, адже це - територія колишнього піонерського табору «Поліграфкнига» і правовий режим цієї території – землі рекреаційного призначення. «На землях рекреаційного призначення забороняється діяльність, що перешкоджає або може перешкоджати використанню їх за призначенням, а також негативно впливає або може вплинути на природний стан цих земель» п. 2, ст. 52 ЗЕМЕЛЬНОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ.

Тобто, Земельним Кодексом України чітко визначений обмежений режим використання земель рекреаційного призначення.

  

За цим парканом і знаходиться ця земля

 

Очевидно, що якась «волохата лапа»  зверху тримає на контролі оформлення 5 га на вище зазначених осіб. Серед депутатів Ірпінської міської ради напівпошепки ходять розмови, що цим проектом опікується ніхто інший, як заступник Генерального прокурора України - пані Т. Корнякова. Звісно, можуть виникнути сумніви, що саме ця леді з ГПУ безпосередньо займається поширеною у нас в країні реалізацією тіньових схем оформлення гектарів землі на підставних осіб. Звичайно, для цього у неї є регіональні васали. Це - прокурор Київської області О. Гардецький та прокурор міста Ірпеня Пашка Оніщенко. Тим паче, що пан Гардецький проживає поряд в котеджі з маєточком біля цих скандальних 5 га  (див. лінк 1) та перебуває в кумівських стосунках з пані Корняковою (див. лінк 2.Ще один дуже цікавий момент. Всі ми повинні пам’ятати, як в кінці лютого поточного року пасажирський літак не зміг вилетіти з міста Сімферополя тому, що пілоти перебували в нетверезому стані. Цей факт через засоби масової інформації набув розголосу тільки тому, що одним із пасажирів цього літака була пані Корнякова. Можливо, це  збіг обставин, але одним із фігурантів підставних осіб, на яких оформлялися 5 га  в Ірпені, є попередньо згаданий начальник Головного Управління ДАІ Криму із Сімферополя товаріщ полковник О.М. Хлебніков. Його заява датована 24 лютого 2010 року.

 Цікаво, в своїй заяві громадянин Хлебніков просить надати йому 10 соток для будівництва. Однак, рішенням Ірпінської міської ради на нього оформлено 20 соток. Інша громадянка із цього списку – Калинська Наталя Олекcіївна сльозно просить 10 соток. Дивні діла твої о Господи, але рішення приймається на 25 соток. І т.д...

 

 

 Чи не забагато збігів обставин у цій оборудці? Цікаво, за чий рахунок і до кого літала Корнякова до Сімферополя? Чому державні служби давали погодження та дозволи на оформлення земельних ділянок із порушенням Земельного Кодексу України? Чому із 29 заяв на ірпінську землю немає жодного ірпінця? Та багато інших ЧОМУ?.. Можливо, відповідь буде банальною, але це і є - КОРУПЦІЯ! Ось необмежене поле діяльності для Голови Національного антикорупційного комітету В. Ф. Януковича…

Віктор Бархоленко

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити