На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

біцяна деталізована відповідь пану Бартківу) 

Останнім часом в м. Бучі Київської області активно проявляється опозиція до діючого мера Бучі Федорука А. П. щодо корупції та дерибану землі.

Для того, щоб з'ясувати суть питання про виникнення спекулятивного ринку землі в Бучі та тіньових схем, маю повернутися до початку історії цих подій. 

 А все починалося під час набуття сили нового Земельного Кодексу України в 2002 році. Саме тоді мер Бучі Федорук А. П. разом з начальником юридичного відділу, він же заступник голови земельної комісії та депутат Бучанської селищної ради, паном Бартківом І. С. спільно розробили схему виведення земель лісового фонду до категорії житлової та комерційної забудови з подальшим виведенням цих земель на спекулятивний ринок землі. В тому таки році, за підписом Бучанського голови Федорука та правовим висновком начальника юридичного відділу пана Бартківа, було прийнято рішення про переведення земель лісового фонду до категорії забудови.

 

 

 Дане рішення, як базове, стало підставою для масового виведення бучанських земель на спекулятивний ринок, знищення вікових дерев, наслідки чого ми пожинаємо і по сьогоднішній день. 

 


 

 

 

 

 Безпосередньо всіма цими процесами заправляв Бучанський голова пан Федорук, але жодне з прийнятих рішень не виносилося на сесію і не приймалося без резолюції Бартківа Ігоря Степановича. Тобто, ви брали активну і дольову участь у цьому. Як приклад того:

 1. Під час оскарження вищезазначеного рішення в Ірпінському суді, пан Бартків відстоює позицію законності даного рішення, як представник Бучанської селищної ради. Більш того, вони домовляються із суддею Савченком С. І. про виділення йому земельної ділянки в межах тої території, яка є предметом судового спору.

 

Як і слід  було очікувати, рішення в суді було основане не на Законі, а було продиктоване шкурними інтересами судді й відповідача, тобто, вашими.

 Процес почав набувати кримінального характеру. 

2. Задовольнивши суддю Савченка, ви не обійшли увагою і турботою і свої шкурні інтереси, а саме – ви своєю рукою пишете заяву та підроблюєте підпис на підставну особу – громадянку Хомич.

Можете порівняти ідентичність почерків на заяві  гр. Хомич та заяві пана Бартківа.

 3. З вашою резолюцією приймається рішення про виділення 40 соток на рідненького тестя пана Федорука.
 

4. Далі ви, пане Бартків, спільно з Федоруком оформляєте землю на приватну фірму «ВАСКО» через підставних осіб у кількості 21 особи в значніших масштабах на 7 га бучанського лісу, які тут же попадають на вторинний ринок землі. Як приклад можемо навести деяких громадян із цього списку (це рішення про виділення землі загальною площею понад 45 соток на трьох осіб з однієї квартири, мешканців м. Житомира, для ведення селянського господарства, які додатково добавлені ще до 45 соток цим громадянам, тобто загальною площею майже 1 га) : 

   
 

 

  5. Саме за моїм, а не за вашим, поданням по факту скоєння злочину на ГУ УБЕЗ було направлено матеріали.
В ході слідчих дій факти підтвердилися і була порушена кримінальна справа № 61-928.
 

 

6. Апетит  у вас зростає і тому разом з Федоруком ви поцупили уже 65 га землі у НАУ з яких 28 га оформляєте на ту ж фірму «ВАСКО», і знову земля негайно іде на продаж .

 

 

 

 

 

7. Ви, шановний пане Бартків, як начальник юридичного відділу, підписували фальсифіковані протоколи засідань земельної комісії, у відповідності до яких заяви громадян і юридичних осіб, написані значно пізніше ніж ці заяви були подані до вашої установи і по ним приймали позитивні рішення. 

 

 

 

  8. Після того, як через засоби масової інформації (центральні газети і телебачення) я оприлюднив ваші з Федоруком героїчні подвиги на ниві дерибану землі та нищення лісу, ви та 5 ваших колег з Бучанського виконкому, втративши будь-яку совість, подали на мене в суд щодо захисту вашої честі і ділової репутації і виставили моральну шкоду за неіснуюче, по суті, явище в 250 000 грн. 

 

Однак, в якійсь частині своєї діяльності ви вийшли за межі допустимого нахабства, з погляду пана Федорука, і представляли в суді чиїсь інтереси від імені Бучанської селищної ради, підробивши її довіреність (виписали самі від імені Федорука довіреність, підробили його підпис і поставили якимось чином печатку). Даний факт був виявлений працівниками СБУ. В ході розслідування пан Федорук зам’яв цей інцидент з правоохоронцями не давши йому ходу з кримінальною відповідальністю, а вас звільнив з займаної посади.
 

Ось це, пане Бартків, і є ваша основна причина опозиційності до пана Федорука, який "не відмазав" вас, як ви того хотіли, і в якійсь частині урізав задоволення вашого апетиту. І таких фактів, щодо вашої діяльності можу навести стільки, що хостинґ будь-якого сайту не витримає. А тепер, будьте так ласкаві, поясніть або юридичною мовою, або навіть «по фєнє» чим відрізняється схема «Червонної Русі» із-за якої ви «шукаєте на лайні сметану» від ваших же попередніх схем? Тільки тим, що ви зараз «не в долі». 

Можу також нагадати, як ще у 2006 році в офісі брокерської контори «Правник», створеної під вашим і Федоруковим патронатом, основна функція якої полягала у продажу землі через первинний і вторинний ринок, 1 січня о 3-й годині ночі жорстоко було побито працівниками «Правника» Василем Олексюком та Андрієм Блонським одного з тіньових агентів даної фірми на ім'я Роман Перекопський за те, що він не поділився з вами «гонораром» за продаж земельної ділянки. Цей варварський акт відбувався на протязі кількох годин у вашій присутності і не псував вам смаку вишуканого коньячку, чарочку котрого ви потягували, спостерігаючи за екзекуцією. Не можу стверджувати категорично чи не це було причиною того, що той чоловік за рік помер.
 

Не втомлюватиму ні вас, ні інших відвідувачів нашого сайту переліком ваших видатних подвигів на ниві корупції з дерибану землі, які можна описувати годинами, але факт залишається фактом. Так що «будувати громадянське суспільство» ми хочемо, але в спільно з порядними і моральними людьми. «Краще з розумним загубити, ніж з дурнем знайти». 

Якщо можете, спробуйте спростувати ці матеріали. Допускаю, що будете брехати і обгажувати мене. Тільки прошу: хай це буде не на рівні базарної перекупки чи «по фєнє», а на рівні, як прийнято на нашому сайті, з використанням документів, за достовірність яких я несу відповідальність перед Богом і Законом. Впевнений, що жодного такого, компроментуючого мене документу за моїм підписом ви не знайдете, за відсутністю такого взагалі. Маєте можливість знову подати на мене в суд. Я готовий підписатися під кожним реченням цього матеріалу. 

P.S. Пане Лисенко! Є добра народна приказка «Скажи хто твій друг і я скажу, хто ти». Шкода убогих. 

Віктор Бархоленко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика