На головну

  Учора, 14.04.10, відбулася акція протесту в місті Бучі Київської області. Організаторами цього заходу була громадська організація «Правиця» та декілька депутатів Бучанської міської ради. А саме, депутати Бучанської міської ради – Бартків, Григорусь та Лисенко.

Хочу нагадати, що початок цих подій ми описували ще в минулому році (див. лінки на "Буча. БЮТ. «Червонная Русь». Або спільні шкурні інтереси" і "Дерибанщики проти дерибану, або подвійні стандарти бучанських депутатів"). А тепер з свого боку я хочу дати певний коментар щодо щирості «депутатів-опозиціонерів» в їхніх вимогах. Нагадаємо вимоги пікету: невиконання інвестиційних угод, приватна та комерційна забудова "за парканами" навколо школи, незаконна вирубка і засмічення лісу. 

 

В свою чергу хочу запитати у основного організатора цього заходу, пана-депутата Бартківа, щодо його щирості в цих вимогах, або можливих подвійних стандартів 

 (Патріот Бучі пан Бартків, крайній зліва, дуже уважно зачитує текст звернення до Бучанського міського голови, пана Федорука)  

А саме: ще 2002 році саме за каденції депутата Бартківа, який тоді обіймав посаду начальника юридичного відділу Бучанської селищної ради, було прийнято незаконне рішення про переведення земель лісового фонду в межах Бучі до категорії громадської та комерційної забудови. Дане базове рішення було юридичною підставою для повного знищення 890 га бучанського лісу, в тому числі й того, що його потім передали на «Червонную Русь». В свою чергу я пам’ятаю, як  в 2005 році Віктор Бархоленко від Київської обласної державної адміністрації подав позов до Київського обласного господарського суду про скасування даного рішення. Так ось, від Бучанської ради пан Бартків, як начальник юридичного відділу, в інтересах Федорука, відстоював у суді неправомірне рішення Бучанської селищної ради. А тому цілком логічно постає питання до Бартківа: «Коли ви були щирим? Чи коли відстоювали право на знищення лісу на площі у 890 га, чи коли протестували проти часткового нищення на 8 га?» Мушу нагадати, що коли обговорювалося питання "Червоної Русі" на сесії Бучанської міської ради минулого року, ви також активно протестували проти. Тоді пан Федорук задав вам питання, цитую майже дослівно: «Пане Бартків! Чому саме ви сьогодні протестуєте проти оформлення 8 га на «Червонную Русь», коли раніше ми подібні проекти разом з вами успішно вирішували і «кинули під сокиру» сотні гектарів того ж лісу?» На це ви щось муркнули собі під ніс і скромно затиснулися в дружні ряди депутатів у залі. Чи може вам, пане Бартків, нагадати як ви своєю рукою писали заяви на отримання земельних ділянок через підставних осіб у тому ж таки лісі або фальсифікували протоколи земельної комісії на виділення земельних ділянок в особливо великих розмірах в угоду пану Федоруку і тим самим породили тіньові схеми злочинного ринку землі і так далі...  

Із цього всього можна дійти висновку, що ваші протести проти Федорука не що інше як дії «прикормленої» опозиції тим же Федоруком. 

 І чим же ви, пане Барків, принципово, за своїм «хохляцьким» нутром, відрізняєтеся від свої колег-депутатів, яких ви так яскраво заклеймили на цьому стенді. За логікою подій, ваше фото повинно бути розміщене там же по праву руку від пана Федорука.

 

       Якщо у вас виникнуть певні заперечення, будь-ласка, коментуйте статтю чи аргументуйте вашу позицію у нас на форумі, звичайно не на рівні базарної баби: «Дурак! – От дурака слышу!», а відповідно підкріпленими необхідними документами, як це заведено у нас на сайті.

 Наостанок хочу додати, єдиними хто абсолютно щиро і безкорисно взяли участь в заході, були представники Бучанської міської організації «ВО Свобода», учні школи, яку повинні були "облагодєтєльствовать " хитрі махінатори - дяді й тьоті з "Червоної Русі", а також беззахисні від вашої влади, пане Бартків, прості бучанці.

 

 

 

Володимир Паламарчук 

 


 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика