На головну

На нашому сайті в попередніх матеріалах ми першими оприлюднили та викрили тему щодо діяльності Івана Гладуняка на посаді голови Хмельницької обласної ради та його шкурні інтереси в м. Бучі Київської області. Хочу нагадати що внасліідок корупційних дій, мером Бучі Федоруком було «пре­зен­то­ва­но» 1,3 га  Бучанського лісу панові Гладуняку. Де­та­ль­ніше перебіг подій з фактами незаконного осво­єн­ня зе­мель­ної ділянки та варварського нищення лісу можна ознайомитися на сторінках наших попередніх публікацій на цю тему:
«
Як голова Хмельницької обласної ради пан Гладуняк браконьєрив у Бучі»,
«
Яка різниця між донецькою та хмельницькою мафіями? Ніякої!»,
«
Торгують всі і всім. Федорук та Гладуняк – землею, а Президент – нагородами
».

 (Пан Гладуняк на урочистостях в Бучі...>>)

Мушу зазначити, що будівництво і освоєння «відмитих» в Хмельницькій області грошенят пан Гладуняк почав ще за часу правління «помаранчевої коаліції», членом якої він був сам від партії НУ-НС. Цілком логічно було б чекати «фінансової кризи» на будівництві при зміні барви коаліції з помаранчевої на бла­кит­ну. Однак, відносно пана Гладуняка, не все підпорядковується законам логіки. Не­упе­ред­же­ний погляд на наведені фото може переконати вас, що я не помиляюся, бо будівництво фортеці, площею щонайменше 500 кв.м., ведеться акорд­ними темпами. Прошу глянути:
 

Загальний вигляд майбутньої фортеці -
«Сирітська хатинка пана Гладуняка»

 Централізована доставка робітників на об’єкт
 

Їду день..., другий..., третій... «Чия земля?» - «Гладунякова!»

Нещодавно мною на Голову Національного антикорупційного комітету, пана Президента України В. Ф. Януковича, було спрямовано подання із зазначенням фактів з ознаками корупції ряду посадових осіб, задіяних в земельних тіньових схемах м. Бучі. Одним із фігурантів є і пан Гладуняк.
Усіх цікавить, що це за новостворений комітет? Чи не є він аналогом віртуальних програм Юлії Володимирівни з «встановлення правопорядку в Державі», де «Вона працює»? Моніторинг роботи комітету і результати можна буде реально оцінити за темпами бу­дів­ницт­ва фортець або їх реприватизації, в тому числі і героя цієї новели, на загарбаних землях м. Бучі Київської області.
Далі буде...
 
Віктор Бархоленко

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити