На головну

"...Треба миром, громадою обух сталить та добре вигострить сокиру

Та й заходиться вже будить хиренну волю..."

Т. Г. Шевченко

 

 

 

 

 УКРАЇНІ БУТИ СИЛЬНОЮ ТА ВІЛЬНОЮ ДЕРЖАВОЮ лише після того, як викинемо всю цю наволоч (з Банкової та Парламенту) туди, де їй і місце - на смітник історії.

А для цього потрібно не дати їм можливостей маніпулювати волею народу, а саме -


 
Наші вимоги:

 1. Ввести політичну відповідальність для виборних осіб. Політична відповідальність полягатиме в тому, що політик, чи політична партія, які за час своєї каденції у владі не виконали свої виборчі програми, не мають права балотуватися на наступних виборах.
 2. Ввести обов’язок при заповненні  декларації кандидата на Президента України та депутата будь-якого рівня вказати не лише свої доходи, а видатки його та членів сім’ї.
 3. Вибори до Верховної Ради України проводити за відкритими списками, коли ми обиратимемо не «кота в мішку», а конкретного депутата від свого округу.
 4. Вибори до місцевих рад мають проводитися виключно на мажоритарній основі, коли депутат обирається виборцями свого округу, які знають його і можуть з нього спитати.
 5. Ввести спрощену систему відкликання депутата будь-якого рівня, який не відстоює інтереси виборців та втратив їх довіру.
 6. Скоротити чисельність депутатів вдвічі як до Верховної, так і до місцевих рад.
 7. Скасувати всі пільги депутатів Верховної Ради, щоб не було штучного розмежування влади і народу, а всі проблеми, які є у простих людей, вони відчували на власній шкурі.
 8. Зняти недоторканість депутатів Верховної Ради, окрім випадків, коли депутат захищає інтереси виборців свого округу чи виконує свої виборчі обіцянки, які не суперечать Законам України та інтересам своїх виборців.
 9. Запровадити кримінальну відповідальність виборної особи (Президент, депутат) за невиконання своєї виборчої програми та обіцянок, офіційно заявлених у виборчих кампаніях.
 10. Скасувати довічне призначення суддів або застосувати довічне ув’язнення за хабарництво та обрання їх шляхом голосування (щоб не було таких потворних проявів нашої Феміди, як «бачуно-зваричів»).
 11. Посилити відповідальність посадових осіб за діяльність з ознаками корупції «… від 15 років позбавлення волі… з конфіскацією…», а можливо і з публічним розстрілом, як це працює в Китаї!
 12. Скоротити час на комерційну і політичну рекламу до 5 хв.  на годину ефірного часу. Така практика існує в інших країнах, наприклад в Росії.
 13. І т.д...
Адмін

Додати коментар


Захисний код
Оновити