На головну
 

Саме тут, біля колишнього парадного входу до піонерського табору ім. Щорса, що знаходиться в м. Буча Київської області, викопаний котлован і заскладовані будівельні матеріали під спорудження майбутньої “хатиночки” судді Олега Бачуна. А як все це відбувалося дивіться хронологію подій на на нашому сайті...

 Останнім часом в засобах масової інформації виплила на світ Божий скандальна інформація щодо нових латифундистів в Бучі. Журналістська братія виявила серед служителів Феміди ще одного «Зварича» – Олега Бачуна.

 

Саме його інтереси прослідковуються на території колишнього піонерського табору ім. Щорса, загальною площею 6,4322 га по вул. Малиновського, 86.

 

 

ВидеоНовости — Пионерлагерь превратился в дачу - судье это несложно

ВидеоНовости — Судья-олигарх Олег Бачун

 

Ця історія бере початок в 2003 році. Громадянка Топольська Марія Дмитрівна викупила майно (неіснуючі споруди) згаданого піонерського табору (де-юре воно числилося на балансі, де-факто – його практично не було). Затим вона звернулася з листом до Бучанського селищного голови А. Федорука з проханням закріпити за нею земельну ділянку. На першому етапі влада пішла назустріч і рішення були прийняті Бучанською радою позитивно (дивися копії документів).

 

Ми недаремно відмітили, що саме перший етап був позитивний, це ніщо інше, ніж шулерський прийом – «втягування в гру». Як правило, другим етапом в таких схемах іде приватизація земельної ділянки шляхом викупу. Ось тут і починаються розбіжності між громадянкою Топольською і паном Федоруком. Як показує практика, мер Бучі Федорук ставить перед клієнтом умови: земля де-юре викуповується за відверто і нахабно заниженою ціною висновку державної землевпорядної експертизи, а де-факто приблизно десятикратна різниця компенсується готівкою або долею земельної ділянки. В даному випадку громадянка Топольська не пішла на умови пана Федорука (можливо, це було для неї занадто дорого), а вирішила скористатися послугами судді Олега Бачуна за відповідну компенсацію, яка влаштовувала як її, так і його. Тому то і виник прецедент, розкручений журналістами.

 

А зараз хочемо показати, як місцева влада в особі А. Федорука поступає в подібних випадках з «несговорчивыми».

Іншим власником майна піонерського табору «Сонячний» в смт Буча по вул. Яснополянська, 46 виступила юридична особа «Інеко-Менеджмент» в особі директора Кулагіної Валерії Прохорівни. Перший етап, як прийнято, пройшов «на ура». (Дивися копію документа).

А ось на другому етапі процес домовленості почав давати збої, тому що директор Кулагіна не погоджувалася з сумою «відкату» який вона мала внести в кишені місцевої влади. Тому пан Федорук запускає «важку артилерію» у вигляді адмінресурсу, а саме: подання «мєстного авторітєта» Пашки Оніщенка (який за сумісництвом виконує обов’язки прокурора міста Ірпеня), начальника екологічної інспекції міста Ірпеня Олександра Дзюблюка та комісію від Бучанської селищної ради. За висновками цих дуже поважних осіб і членів комісії було зазначено, що «будівлі розвалені, територія табору стала звалищем побутових викидів, заросла бур’янами та чагарниками» і т.д. (Дивись фотокопії документів).

Даний «наїзд» дав всі підстави пану Федоруку розірвати договір оренди на 3,97 га та відібрати 3,3834 га, залишивши їй 0,1323 га або 13 соток (Дивися фотокопію).

В такий спосіб мер Федорук вказав громадянці Кулагіній «її місце», свої можливості і хто за ним стоїть і чого вона варта без своєї «криші». В ході повторних переговорів громадянці Кулагіній В.П. була поставлена умова «від якої вона не змогла відмовитися» - добровільно подарувати шляхом договору купівлі-продажу майна згаданого піонерського табору іншій юридичній особі ТОВ «Лізингова компанія» в особі директора Недзельського Миколи Васильовича (Дивися фотокопію).

 

А далі за відповідними схемами процес пішов «в робочому режимі» закріплення земельної ділянки за новим власником. Наступний процес робочого режиму – приватизація земельної ділянки шляхом викупу і як завжди земля продалася за ціною заниженої експертної оцінки по 12 грн. 07 коп. за кв. м. На той час ринкова ціна землі складала щонайменше 100 грн. за м. кв. Для порівняння, сьогодні ціна такої землі щонайменше 300 грн. за м. кв. Неважко підрахувати різницю за цими схемами, яка осідає в кишенях дієвих осіб (Дивися фотокопії)

Є також і «зговорчиві» власники піонерських таборів, таких, як «Дельфін» та «Супутник», які вміють працювати за схемами влади і також приватизували території піонерських таборів вже зовсім за копійки, а саме по 1 грн.13 копійок за 1 м. кв. І все це проходило «на ура» рішеннями Бучанської ради за підписом Федорука.(Дивись документи)

 

Не важко зробити висновок, як працюють тіньові схеми дерибану землі, яке місце «зговорчивих» і «незговорчивих» у цих схемах і роль «БАЧУНОЗВАРИЧІВ» в таких оборудках.

Залишається додати, що такі схеми з розкрадання територій колишніх піонерських таборів діють не тільки в Бучі, а і в Ірпені, зокрема вона реалізована ірпінським латифундистом ректором Національного податкового університету Петром Мельником (Див лінк “Мельник, як зразок корупуції). Цікаво, шо після його невдалої політичної кар'єри на державному рівні, прийняв рішення балотуватися на наступних виборах до місцевих рад в мери міста Ірпеня та фанатично обчіпляв банерами весь ірпінськиий регіон із зображенням свого щасливого та вгодованого личка. (Лінк на “Аналітика Київ”)

Віктор Бархоленко

Додати коментар


Захисний код
Оновити