На головну

 

Першого вересня вся Україна спостерігала на екранах ТВ та по Інтернету за візитом Президента України до міста Бучі Київської області, приуроченого до Дня Знань. Віктор Андрійович привітав учнів школи № 4, їхніх батьків та керівництво міста за зразкову турботу про  підростаюче покоління. Того ж дня його візитом по протоколу було відвідання Національного Університету біоресурсів і природокористування України. Глава держави привітав як студентів, так і ректора Університету, Героя України Дмитра Мельничука: «Прийміть мої слова як свідчення глибокої поваги до Вас від імені всієї Української держави! Ваш Університет є головним центром вищої освіти України в аграрній сфері і лідером національної аграрної науки».

 У багатьох громадян може виникнути питання – чому по протоколу відвідування Президентом України до Дня Знань з усієї України потрапили саме м. Буча, мером якої є А. Федорук, та установа Національного Університету біоресурсів і природокористування України, ректором якого є Д. Мельничук? Випадкового збігу обставин  тут не може бути. І як це не парадоксально, але відповідь проста 16 липня поточного року на засіданні сесії ВР був зроблений депутатський запит № 11/10-986 до Генерального прокурора України стосовно грубих порушень в сфері розпорядження земельними ресурсами, фінансових зловживань та інших правопорушень основними фігурантами яких є мер А. Федорук та ректор Д. Мельничук (Див. лінк). 

Жодного сумніву немає, що саме цим проектом зустрічі опікувалася наближена особа до Гаранта - Віра Іванівна Ульянченко. Адже депутатський запит до ГПУ нагнав неабиякого страху перед відповідальністю на орденоносця Федорука та Героя України Мельничука. А тому, з огляду на останні події, і був запланованиий візит Президента України саме до Бучі та Університету. Таким чином Віра Іванівна вирішила надати моральну підтримку меру та ректору. А найголовніше - показати всій Україні, а також депутатам Верховної Ради, що через Президента України вони не допустять приитягнути до відповідальності перед Законом зазначених осіб.

І наостанок, м'яко кажучи, дуже непорядно з боку Віри Іванівни Ульянченко скориставшись особистою довірою Віктора Андрійовича Ющенка до неї, використовувати в темних справах Президента Українии в ролі "свадєбного генерала".  

 Фото з коментарями:

 

 

Так ректор Мельничук на "пісочниці з кубиками" показує стратегічні плани 
розвитку  ввіреного йому державою господарства,
а так воно виглядить насправді...

Парадний вхід до господарства Героя України пана МельничукаПроцвітаючий підрозділ господарства за який отримав державні нагороди і всі можливі та неможливі відзнаки Президента України пан Мельничук
Головне не ведення господарства,
а «замилювання очей» через патріотично-правильно
пофарбовані ворота в національні кольори держави 
 
Віктор Бархоленко 

Додати коментар


Захисний код
Оновити