На головну

Дивні діла твої, О Господи! Те, що відбувається останнім часом за правління «помаранчевої зграї» не піддається ніякій логіці, ні здоровому глузду, ні виборчим гаслам нашого Президента. Феномен «Унікальної демократії» з діагнозом «звёздной болезни» в тяжкій формі набирає епідемічних розмахів. А саме…

 Указом № 475/2009 від 23.06.09, Президент України нагородив «За вагомий особистий внесок у розвиток конституційних засад української державності, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм у захисті конституційних прав і свобод людини і громадянина…» голову Хмельницької обласної ради Івана Гладуняка орденом «За заслуги» ІІІ ступеню. Не дивно, ще в 2007 році тією ж побрякушкою пан Президент нагородив Гладунякового земляка і «мера всія Бучі» Київської області та «благодятеля» обездолених дармоїдів-владоможців пана Федорука (Див. «Сенсація Унікальної демократії», «Хто кому чоботи лиже»).

Визначення нагороди до цих осіб можна розглядати нічим іншим, окрім їдкого сарказму та знущання над статутом цього ордену. Мушу нагадати наші попередні публікації на тему порушення всіх тих конституційних прав громадянина і засад державності, нехтування Законами України та  нищення природних ресурсів тим же Гладуняком Іваном Васильовичем, зокрема в Бучі Київської області. (Див. «Як голова Хмельницької обласної ради пан Гладуняк браконьєрив у Бучі»)

Пропонуємо добірку свіжих світлин з тієї ж ділянки, про яку йшлося в цій публікації. Просимо звернути увагу, що в час фінансово-економічної кризи коли весь легальний бізнес «загинається» та поставлений за межею виживання, такі скромні держслужбовці мають реальні гроші, а це – мільйони, щоб в короткий час споруджувати «хатинки» з таким розмахом. Скільки ж слід було обдерти простих хмельничан, щоб на вкрадені гроші та на вкраденій в бучанців землі площею 1,3 га будувати таку «Китайську стіну»!? Дивіться і любуйтеся на своїх «слуг народу»…

«Китайська стіна» в Бучі
 

 

 

Майбутнє родинне гніздечко

 Ця, дана Богом природа, скоро буде знищена повністю 
 
 
 
 
Ось так виглядить фінансово-економічна криза в кишенях «слуг народу» сьогодні  
 

Все це – соратники Президента по його партії НУ-НС, яких в народі вже давно назвали «несунами». Добре несуть! І коли ви вже нажеретеся і подавитеся? Цікаво все-таки скільки, пане Президенте, слід продати бучанської землі, щоб купити орден «За заслуги» не ІІІ, а І ступеню?

Віктор Бархоленко

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика