На головну

До Київської обласної організації "Народна Воля" звернулася мешканка міста Бучі, що в Київській області. Вона доведена до відчаю свавіллям місцевої влади, в особі мера Федорука, який цинічно плює на Конституційне право місцевих жителів поліпшити свої житлові умови шляхом отримання хоча б кількох соток землі під індивідуальну житлову забудову. В той же час на протязі багатьох років на кожній сесії Бучанської ради вирішуються питання про надання землі гектарами - іногороднім, прокурорам, суддям, апаратчикам і сотні гектарів в той же час продаються владою через вторинний ринок землі. А для місцевих жителів, які не можуть "позолотити ручку" пану Федоруку, як завжди - дуля.

Тому терпець урвався і, бачучи безвихідь, рішуча жінка змушена поставити на карту не лише власне здоров"я, а, можливо, навіть і життя...


 

                                                      Голові Бучанської міської ради Пану Федоруку А.П.

                                                      Бондаревої Олени Григорівни

                                                      м. Буча, вул. Києво-Мироцька,104-А кв.4

ЗАЯВА

 

В зв'язку з тим, що Вами навмисно (з лютого 2006 року) затягується розгляд питання про надання моєму чоловіку, Куровському Владиславу Едуардовичу, земельної ділянки як ветерану збройних сил України, що передбачено «Законом України про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист», як дружина я не можу більше спостерігати за систематичним ціле-направленим знущанням деякими службовцями з мого чоловіка. В той час, коли майже на кожній сесії роздається земля жителям Ірпеня, Києва, Житомира, Чернівців і т.д., у мене виникає питання, а скільки ж років вони чекали на розгляд своїх заяв?

З метою використання хоч якогось свого Конституційного права повідомляю, що з 1 червня поточного року я починаю безстрокову голодовку до вирішення питання щодо надання моєму чоловіку земельної ділянки. Залишаю за собою право звернення до засобів мосової інформації.

Бондарева О.Г. 27.05.2009р.

Тел. 26-27-8

8-096-320-37-20


 

 Шановні Земляки!

Просимо Вас, хоча б морально, підтримати справедливі і законні вимоги Вашої землячки.

Адмін   

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика