На головну
                Робін Гуд, за легендами англійців, був таким собі «справедливим бандюгою», який задовго до гасла дєдушкі Лєніна «грабь награблєнноє!» полегшував товсті гаманці товстосумів та владоможців від награбованих у простого люду грошиків. Такими ж були українські ватажки Устим Кармалюк та Олекса Довбуш. Але не перевелися, очевидно, вони й досі у нас. Принаймні, в Бучі вони є!

З достовірних джерел стало відомо, що 18-го березня цього року було вчинено пограбування квартири голови правління ЗАТ «Меліоратор», голови Бучанської партійної організації «Наша Україна» та ріднесенького дядька Бучанського міського голови пана Федорука – Яцюка Василя Петровича.

 З даного приводу порушена кримінальна справа та ведеться слідство по справі «проникнення в квартиру, злом сейфа, викрадення з нього енної суми грошей та золота». Цікаво, що арсенал зброї, який знаходився там же не зачепили як і багато інших цінних речей. Знаменно, що точна сума викрадених грошей та вага «драгметалла» не афішуються, так як це невигідно в першу чергу самому «постраждалому», бо на скромне запитання слідчого «А звідки у вас вдома в сейфі взявся мільйон-другий доларів?» відповісти буде не зовсім просто.

Хочемо нагадати, що пан Яцюк не корінний мешканець Бучі. Свою посаду він отримав, виживши попереднього керівника, який його пригрів, випестив, вигодував та вивів у люди. Потім, будуючи маєточки можновладцям, зокрема пану Засусі, через нього ж у 1998 році, шляхом фальсифікацій протягнув на Бучанського голову Анатолія Федорука, свого племінничка з Великої Ведмедівки Хмельницької області, якому на той час уже виповнилося 25 рочків. Під час «Помаранчевої революції», як пан Федорук, так і Яцюк, були активними прихильниками «донєцкіх» і розміщали їхні загони в колишніх піонерських таборах. Але за результатами «революції» поміняли орієнтацію, швиденько роздобули собі помаранчеві стрічечки і бігали з ними по Бучі, як декоративні песики з бантиками. Далі, плюнувши на свого «покровітєля» Януковича В. Ф., очолили місцеву організацію «Нашої України».

На сьогодні цим родинним кланом контролюється весь бізнес у Бучі, а Яцюк є «сірим кардиналом» Бучанського голови. Не є таємницею, що розпродавши стільки земель в Бучі і тримаючи на контролі будівельний бізнес, ці особи зараз є найбагатшими власниками в цьому місті. Свої статки вони набули здерши їх в три шкури з місцевих жителів. Отже, цілком підходящі «клієнти» для нових бучанських робінгудів. Залишається також порекомендувати новим робінгудам ще й шайку «новоявлених тіньових капіталістів» зі складу депутатів Бучанської ради, яких також варто потрясти. Ці селюки, отримавши свою долю з розпродажі нашої землі не мають тями, як розпорядитися привласненими коштами, отже, вони їм зайві і вони, відповідно до свого інтелекту, можуть тримати їх лише в матрасах і чулках. Повний перелік потенційних кандидатів на клієнтів робінгудів із селюків Бучанської селищної ради можна отримати на сайті тієї ж Бучанської селищної ради.

Хай Господь вас щедро благословляє на добрі справи, дорогі робінгуди.

Адмін

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика