На головну

Адміністрації “Народної волі” стало відомо від працівників Ірпінської прокуратури, що після публікації компроментуючих статтей по прокуратурі та її працівникам, безпосередньо задіяних в корупційних схемах дерибану землі, прокурор Київської області пан Гардецький дав щонайвищу оцінку цим статтям, а саме - наказав своєму холую в Ірпінському регіоні - Пашці Оніщенку терміново знайти привід та будь-яким способом ”упакувати” Віктора Бархоленка, щоб позбавити його можливості й надалі викривати й оприлюднювати злочинну діяльність контролюючого органу держави та чиновників усіх рівнів.

Працівники прокуратури такого ранґу є не менше, ніж вищий офіцерський склад, які носять пагони, галіфе з лампасами і маузером в кишені і все це - за народні кошти!! Після того, як Віктор Бархоленко їх “опустив”, викривши ганебну поведінку, мали б все-таки захистити свою офіцерську гідність (якщо мають) та мати мужність  звернутися до суду по суті поставленого питання, а не вишукуючи підступних причин, вдаватися до рівня псевдокримінальних “розборок”, які стоять нижче “понятій” пристойного вора в законі.

Тож, якщо раптом у Бархоленка будуть знайдені наркотики, незареєстрована зброя, або інші підкинуті “гадості” - не дивуйтеся, такий рівень його опонентів - нашої “Унікальної демократії”. Хочемо нагадати, що саме такий хід подій обіцяли відкритим текстом ще у 2005 році працівники СБУ.

Пропонуємо провести конференцію на форумі нашого сайту десь на першу декаду вересня. Чекаємо відгуків і пропозицій.

Адмін

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика