На головну

Зараз ми хочемо звернути вашу увагу на те, як прокуратура займається виконанням своїх прямих обов’язків – дотримання законності в державі на місцях. Я переконаний, що дані схеми присутні не тільки в нашому регіоні, а й по всій Україні. В даному випадку хочу підтвердити наше твердження щодо корумпованості контролюючого органу держави і органів місцевого самоврядування та їхньої участі в злочинних схемах тіньового ринку землі. Адже земельний бізнес найвигідніший, прибутковий і найстабільніший в нашій державі.

Як може старший помічник прокурора м. Ірпеня Тарас Мізерний тримати на контролі законність прийнятих рішень, коли сам, використовуючи своє службове становище, отримав у Ірпені земельну ділянку в лісі рішенням сесії Ірпіньради № 571-17-ХVIV від 18 грудня 2003 р. та продав її. В 2007 році повторно отримав від пана Федорука земельну ділянку в Бучі по вул. Тургенєва 17-є.

 

Ринкова ціна сьогодні земельної ділянки в лісі як в Ірпені, так і в Бучі складає щонайменше 20 000 доларів США за сотку.
“Мєстний авторітєт” Пашка Оніщенко, за сумісництвом прокурор міста Ірпеня, отримав 25 соток землі у Ворзелі.

 
Далі пан Оніщенко, через підставних осіб, на громадян Мінаєвих, мешканців м. Вінниці, оформляє в Бучі 30 соток землі 2004 року.

У вересні місяці 2003 року Пашка Оніщенко вирішив через того ж Мінаєва відтяпати майже 5 соток землі в центрі Ірпеня з Ірпінського ринку рішенням Ірпінської міської ради № 424-14-ХХІV від 25 вересня 2003 року, але нарвався на «зубатих пацанов» – власників ринку, які через судові інстанції повернули землю собі назад. У 2008 році на квітневій сесії Бучанської міської ради оформляється на Мінаєва Миколу Єгоровича та на Мінаєву Лідію Миколаївну по 25 соток кожному в м. Буча по вул. Інститутська, що складє півгектара.

Нині прокурор Мізерний займається оформленням технічної документації та державних актів, бігаючи по інстанціях Ірпінської міської ради, на підставних осіб (громадян Панасик В. М., Поліщук В. В. Романенко В. Ю., Гардецького В. С.) в м. Ірпінь.

Як може Ірпінська прокуратура контролювати законність виділення земельних ділянок, коли Земельним кодексом України дозволено безкоштовно отримувати в приватну власність і приватизовувати земельну ділянку під індивідуальну житлову забудову один лише раз!? В даному випадку, прокурор Мізерний отримав декілька земельних ділянок на своє ім”я так, як і підставні особи прокурора Оніщенка громадяни Мінаєви, також отримали декілька разів. В той же час місцеве населення, яке має переважне право, роками оббиває пороги пана Федорука та приймальню Ірпінського міського голови і не можуть отримати бодай декілька соток, хоч в якийсь спосіб поліпшити свої житлові умови. З приходом нового прокурора Київської області, пана Гардецького, ним же було оголошено війну злочинам та корупції. Хоча бойовий клич був кинутий, але його бійці й досі сидять в окопах та не можуть розпочати бойові дії в наступі на корупцію, бо «підвезли гранати не того калібру».

Насправді мені достовірно відомо, що на початку виконання своїх обов’язків прокурор Гардецький серйозно взявся до прокурора Ірпеня Оніщенка за дії чи бездіяльність. Однак ближчим часом ентузіазм щодо контролю за дотриманням законності в Ірпінському регіоні Ірпінської прокуратурою різко заглух. Наскільки мені відомо з достовірних джерел прокурор Ірпеня та пан Федорук в складчину подарували йому ключі від котеджу в місті Ірпінь по вул. Ломоносова, 37-в.

Перед цим громадянин Сергій, який проживає поруч, дізнавшись, що продається такий-то котедж, хотів було його придбати у власника. Ціна, виставлена власником - 900 000 доларів США. Він готовий був придбати його від 600 000 до 700 000 доларів, але хазяїн не хотів скинути навіть цента. Тож він вирішив витримати паузу, щоб звернутися повторно і поторгуватися. Але, як потім з’ясувалося у даному котеджі проживає, в основному по вихідних днях, прокурор Київської області пан Гардецький. Правда, будинок оформлений на його рідного брата – Гардецького Володимира Степановича. Біля земельної ділянки прокурора Гардецького та згаданого громадянина Сергія знаходилася вільна земельна ділянка площею 600 кв. м. Сергій звернувся до Ірпінської міської ради з клопотанням дорізати йому цю земельну ділянку до його прилеглої території для ведення особистого селянського господарства з метою збереження дерев лісового фонду. Однак його клопотання було проігнороване, а земельна ділянка дорізана до земельної ділянки під котеджем пана Гардецького та надана в безкоштовну приватну власність під індивідуальну житлову забудову.

Визначення статусу земельної ділянки під індивідуальну житлову забудову означає, що ближчим часом прокурор Гардецький нагострить сокиру, візьме її в свої загребущі руки і вирубає під корінь близько 80 дерев, які мирно ростуть з часів окупації Ірпеня фашистами.

Нещодавно, 14 квітня 2008 року в Київській облпрокуратурі відбулася міжвідомча нарада працівників контролюючих органів щодо порушень у сфері земельного законодавства. Під час розмови прокурором Гардецьким було акцентовано увагу на фактах масового, незаконного зняття родючого шару ґрунту в різних районах області. Гострій критиці прокурор області піддав ірпінського міжрайонного прокурора Пашку Оніщенка і заявив, що незадоволений його інформацією про наведення порядку в Ірпінському регіоні. Пан Гардецький зауважив, що в «Ірпінському регіоні не зрозуміли важливість цього питання» (порушення в земельній сфері).
Буквально, за пару днів перед цим, 11 квітня о 13 годині, я мав нагоду бути свідком, як прокурорчики Ірпеня забезпечували доставку на машині КАМАЗ № 165-29 КМ та розвантаження згаданого родючого шару ґрунту на ділянку пана Гардецького.

Із всього зазначеного можна зробити висновок, що прокуратура досить добре знає, де можна вкрасти найбільше і сама цим займається державний орган законності та справедливості.
Навіщо державі контролюючі інституції та інші державні структури, якщо жодна з них не виконує своїх прямих обов’язків, захищаючи інтереси держави. Тому цілком цинічно у відповідях на мої листи звучить їхня пропозиція звертатися мені самому до суду і відстоювати інтереси держави.

 

Цілком логічно постає питання, навіщо утримувати всі ці дармоїдські контори за народні кошти, коли вони не виконують своїх прямих обов’язків і всі мають свої тіньові бюджети, які кількакратно перевищують державний і при цьому ще й випивають до краплі кров з народу! Офіційна відповідь заступника прокурора Київської області О. Ричка за вих. № 07/4-638 від 25,04,08 року «…підстав для вжиття інших заходів прокурорського реагування не вбачається» може свідчити про рівень української мафії та морально-професійну «морду» контролюючих органів спільно з облдержадміністрацією Київської області.

Віктор Бархоленко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика