На головну

Бої за землю

Вже понад рік триває протистояння між мешканцями громади Ірпеня та Податкового університету довкола ділянки землі 1,5 га по вул. Тургенівській, де податківці зібралися будувати гуртожитки (Про це протистояння ми вже писали, див. наприклад   чи, або. Вранці 10 квітня на спірній ділянці з’явилася техніка. Як завжди у таких випадках мешканці навколишніх будинків вийшли  перекривати їй дорогу. Податківці звично найняли охорону (це та ж сама охоронна контора, що охороняє крісло Ірпінського міського голови - Олега Бондаря), аби відтіснити людей.

 

 

 

 

Четверо здорованів на одну дівчину

Час від часу ці дії переростали в бійку, в якій жінкам доставалося від бритоголових здорованів. Співвідношення сил було нерівним – ви бачите, як четверо охоронців намагаються схопити активістку громади вулиці Тургенівська Юлію Літвінову.

Водію КрАЗу дали наказ їхати на людей

Директор державного підприємства, що підрядилося виконувати будівельні роботи на спірній ділянці, Микола Томкович дав наказ водію КрАЗу їхати до об’єкту через людей. Той спочатку відмовлявся: «Я не їхатиму на людей. Беріть ключі – їдьте самі». Проте керівник таки змусив водія КрАЗу зрушити з місця.

Протистояння - лава на лаву 

Дорогу вантажівці перегородили люди. Їх намагалася витіснити найнята податківцями охорона. Штовханина перетворилася на кілька локальних бійок. 

 Депутат Ірпінської міськради Віктор Бархоленко (на фото ліворуч) також брав безпосередню участь у «бойових діях» з бритоголовою охороною.

Їм би спідниці замість погонів

Ірпінські міліціонери «скромно» спостерігали, як бритоголові в камуфляжах б’ють жінок. Зважаючи на таке, Віктор Бархоленко зателефонував до приймальної начальника міліції Київської області генерал-майора Віталія Яловенка і запропонував правоохоронцям: або вивести звідти свої «силові» підрозділи, аби не ганьбити офіцерські погони – або зняти їх і одягнути спідниці. Після чого «мужні» правоохоронці накинулися на жінок, викручуючи їм руки, допомагали бритоголовим. Двох найактивніших дівчат забрали й повезли до частини «Беркуту». Мабуть, аби приміряти їхні спідниці, як нову уніформу правоохоронних сил.     Є підстави вважати, що лосі у формі «Беркуту», допомагаючи бритоголові «охоронці», в «героїчній» атаці зламали руку літній жінці-інваліду І-ої групи Тетяні Сабризі.

Не вір своїм очам… 

За інформацією працівників Податкової академії на цьому місці ВЖЕ (!) височіє перші п’ять поверхів споруди. Адже на дане будівництво за бухгалтерською звітністю вже затрачено понад 6 млн. грн. бюджетних коштів. Тому Петруха Мельник вдався до таких дій, щоб хоч що-небудь зробити. У такий спосіб прикрити свою жирну дупу та отримати наступний транш бюджетних коштів для подальшого розкрадання.

 

Раніше бабки відмивалися на «общак» Партії регіонів. А тепер, цілком можливо, дивіться… наші попередні публікації!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика