На головну
Прем’єр-міністру України
Тимошенко Ю.В.
Шановна Юліє Володимирівно!
На виконання Указу Президента України та за розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації Є.Д. Жовтяка, в 2005 р. було створено робочу групу з вивченя стану дотримання місцевими органами самоврядування в Ірпінському регіоні Київської області земельного та природоохоронного законодавства при розпоряджені та наданні громадянам і юридичним особам земельних ділянок.
Робочою групою було виявлено як порушення законодавчих і нормативних актів держави, так і очевидні злочини посадових осіб, уповноважених на виконання функцій держави, що вказує на ознаки корупції між органами місцевого самоврядування та центрального апарату держави.

Зокрема, внаслідок перевірки в селищі Буча було виявлено наступне:

- незаконне вилучення особливо цінних земель державної власності з користування Національно-аграрного університету під котеджну забудову;

- порушуючи всі законодавчі та нормативні акти держави, місцевою владою було вилучено землі лісового фонду з власності держави та віднесено їх до категорії забудови;

- зухвало було поставлено на конвеєр вирубку та знищення вікового лісу;

- масово було надано земельні ділянки по півгектара і гектару у безкоштовну приватну власність під забудову та ведення селянського господарства на території лісу в одні руки;

- цинічно ігноруючи переважне право місцевого населення на отримання землі під індивідуально-житлову забудову, масово було оформлено документи на отримання землі через підставних осб;

- заяви на землю пакетами було написано однією рукою та підроблено підписи;

- опитування деяких громадян, на яких було оформлено земельні ділянки, засвідчило те,

що ці люди навіть не знали про факт існування землевпорядної документації

оформленої на їхнє ім’я;

- земельна комісія та сесія Бучанської селищної ради навіть не намагалися приховати те, що заяви датовані пізніше ніж по ним були прийняті рішення;

- було фальсифіковано та підроблено документи, через які оформлялися десятки гектарів на юридичних осіб;

При цьому, на робочу групу при здійснені перевірок вчинявся тиск та шантаж, перешкоджання в роботі, намагання підкупити та залякати. Однак, виконуючи свій громадянський обов’язок перед Україною та свято повіривши в виборче гасло Віктора Ющенка – “ЗЕМЛЮ - НАРОДУ! БАНДИТАМ - ТЮРМИ!”, ми підвели ряд справ, за результатами перевірки, під кримінальну відповідальність. Після чого, пан Жовтяк, через свого заступника пана Кондрука, припинив повноваження нашої робочої групи, а кримінальні справи “заморозили” в прокуратурі та судах.Всі вище наведені факти було оприлюднено в засобах масової інформації, зокрема в центральних газетах – “Україна молода”, “Сегодня”, “Комерсант України” і інші, на телеканалах “НТН”, “ЕРА”, “ІНТЕР”, “ТОНІС”, “ТРК-КИЇВ”. Матеріали перевірок шокують громаду Ірпінського регіону, вражають засоби масової інформації, ставлять під сумнів щирість законодавчої та виконавчої влади її здатність професійно керувати державою на місцевому рівні.

І ось нове державне диво - Указ Президента України № 1183/2007 “Про відзначення державною нагородою України” особи, яка безпосередньо задіяна в кримінальних злочинах – Бучанського голови пана Федорука.

На фоні зазначеного ще більш кумедним здається черговий Указ Президента України за № 80/2008 “Про деякі заходи щодо вдосконалення формування та реалізації державної антикорупційної політики”.

Справжньому українцю важко усвідомити як недолугість державної політики так і підхід подвійних стандартів, або, гірше за все, особисті інтереси державних діячів в реалізації корумпованих схем тіньового ринку землі через владу на місцях.

Вимагаємо! Негайного реагування за фактами злочинів наведених вище. У разі Вашого ігнорування або формальної відписки, ми будемо розцінювати Вашу особисту позицію та політику партії, від якої Ви представляєте інтереси держави – антинародною.

Всі матеріали та доказова база з ознаками злочинів та корупційних дій, вчинених посадовими особами та держслужбовцями в сфері розкрадання земель державної та комунальної власності, знаходяться на зберіганні особисто в мене.

 

З повагою та надією на результат,

Екс-заступник голови робочої групи
від Київської облдержадміністрації з
вивчення стану дотримання земельного
та природоохоронного законодавства
в Київській області

Голова Київської обласної громадської
організіції “Народна Воля”

13.03.08 лист в такій редакції було направлено до Ґаранта Конституції України, Секретаріату Кабінету Міністрів України на ім’я Тимошенко Юлії, а також на спікера Верховної Ради Яценюка Арсенія, голові комітету ВР з питань аграрної політики та земельних відносин Присяжнюку Миколі, голові комітету ВР по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією Калєтніку Ігорю. В такій же редакції, але на ім’я депутатів Верховної Ради у складі:
1. Симоненка Петра                            КПУ;
2. Александровської Олександри          КПУ;
3. Мірошниченка Юрія                        ПР;
4. Шуфрича Нестора                          ПР;
5. Шкіля Андрія                                  БЮТ;
6. Донія Олеся                                   НС НУ;
7. Шевченка Андрія                           БЮТ;
8. Чорновола Тараса                         ПР;
9. Голуба Олександра                       КПУ;
10. Томенка Миколи                         БЮТ;
11. Герман Ганни                              ПР;
12. Катеринчука Миколи                   НС НУ;
13. Богословської Інни                      ПР;
14. Кириленка Івана                         НС НУ;
15. Грищенка Анатолія                     НС НУ;
16. Омельченка Григорія                  БЮТ;
17. Чечетова Михайла                      ПР.

18.03.08 року на мою адресу прийшло 20 повідомлень про вручення поштового відправлення, що відповідає кількості вищезазначених листів депутатам.
Як мені стало відомо, 19.03.03 пан Федорук заскочив у приймальню Бучанської ради та повідомив секретаря, що йому терміново слід їхати у відрядження і зник за дверима. Паралельно з відрядженням пана Федорука його заступник пан Хоменко зненацька захворів і втік на лікарняний. За компанію, найголовніший архітектор Бучі пані Ткаченко пішла у відпустку. Як показує практика в таких випадках, пан Федорук бере відрядження з метою зганяти до столиці, щоб полизати руки Улянченко, яка його підтримує, або чоботи іншим владоможцям. Своїх соратників - приховати на певний час, поки зможе „порєшать вопроси”. А тому ближчим часом слід очікувати, серйозних наслідків щодо вищезазначених злочинів, або, як це було в попередніх випадках, нового розподілу земельних ділянок на користь його „криші” з числа посадовців центрального апарату держави.
З вищезазначеного ми можемо дати оцінку тому, наскільки був справедливим наїзд Юлі Володимирівни на Льоню Космоса (мер Києва, Черновецький) з питань дерибану землі в Києві та наскільки буде щирим її реагування на сигнал про злочини в Київській області, яка знаходиться під повним контролем БЮТу. Також, наскільки були щирими заяви депутатів в ЗМІ про турботу за „Неньку Україну”, і чи їхні публічні заяви відповідатимуть порядним діям, як політиків високого рангу. В подальшому будемо оприлюднювати на нашому сайті результати реагування кожного депутата, прем’єра і Гаранта персонально.
25 березня активістами захисників земель Київщини планується безстрокова акція протесту з припинення дерибану землі на Банковій.

Акція протесту переноситься на 31 березня. Всі, хто бажає захистити свої права на Батькіщину,  звя’язуйтеся за контактиними телефонами для координації дій. 

Віктор Бархоленко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика