На головну

„Вельмишановні” керівники правоохоронних та контролюючих державних органів незалежної України! Хочу вас офіційно повідомити про те, що в Бучі ближчим часом може трапитися трагедія. Сьогодні, 28 лютого 2008 року, мене повідомила людина про те, що збирається вчинити акт правосуддя над видатним орденоносцем нашого регіону – шановним паном Федоруком.

Патріот нашого міста, який не може змиритися з тим, що цинічно розкрадається національне багатство України та варварськи нищиться віковий ліс, втративши віру в наших політичних ідолів і Президента, прийняв рішення самостійно вчинити акт правосуддя над злочинцем – застрелити його як скаженого собаку. Мені шкода не цю засуджену гниду, а людину, яка таким чином кладе себе на олтар не задля особистої користі, а задля громади та національних інтересів держави. Його мотиви цілком ясні і справедливі – якщо даного злочинця не можна засудити за законами нашої держави, то він засудить по совісті і покарає карою Божою. Зрозуміло і те, що ці правоохоронці швиденько заарештують його і ославлять злочинцем. Поставлять в свій послужний список жирну галочку, щоб в такий спосіб оберігати і тримати на контролі злочинні схеми дерибану землі задля особистої наживи і тіньових надходжень до політичних „общаків”. Мені вдалося цю шляхетну людину вмовити не вдаватися до настільки радикальних заходів. Але чи довго це триватиме ніхто не відає! Тож, „блюстителі законності” якщо щось і трапиться, то не кажіть, що ви нічого не чули і не знали.

P.S. А поки що СБУ однією рукою створює видимість, відстоюючи інтереси держави, другою кидає за грати за надуманим звинуваченням у зберіганні наркотиків Ярослава Годунка з Бориспільського району, с. Щасливе, який тривалий час відстоює землі громади від розкрадання земельними злочинцями. Ці дії СБУ слід вважати „нормальними” для них, бо ще у 2005 році саме працівниками СБУ, а не злочинцями, мені пропонувалися гроші щоб я припинив перевірку від робочої групи Київської обласної держадміністрації законності розпорядження земельними ресурсами, а в разі моєї незгоди було попередження, що можуть „випадково” знайти наркотики, зброю, або набої. 

 Віктор Бархоленко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика