На головну

Сьогодні вранці, 17-го січня 2008 року, генпідрядник, який мав виконувати будівельні роботи для Податкової академії в Ірпені на згаданому вже нами об’єкті, вивів техніку, що встигла прорватися на незаконно захоплену ділянку, і робітників. Їх перекинули на інший будівельний об’єкт. Тобто, робітникам-будівельникам обридло гратися в „кримінальні революції”, їм слід будувати і заробляти гроші, а не створювати напругу в суспільстві.
Це не може не радувати, оскільки робітники нічого не винні нікому, а використовувати їх в протистоянні місцевої громади і адміністрації Податкової академії тепер не вдасться. В той же час не слід надіятися на те, що пан Мельник „складе ручки”. Тепер, очевидно, він шукатиме підрядника з менше розвинутими моральними якостями, який за відповідні гроші піде на співпрацю з ним і згодиться виступити проти народної думки.
Але це хоч і незначний, але безсумнівний успіх людей, які відстоюють своє конституційне право жити в нормальних умовах і не допустити нищення лісу в Ірпені.

Володимир Паламарчук

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика