На головну

25-го жовтня 2007 р. на черговій сесії Бучанської міської ради розглядалися земельні питання. Одним із чергових щасливців на отримання ділянки в лісі був екс-губернатор Київської області – Євген Жовтяк, який і одного не мешкав у Бучі. В той же час корінні бучанці десятками років не можуть отримати своєї землі, на котру мають право по Закону.
Ось в такий спосіб Бучанський голова Федорук відробляє „кришування” його явних злочинів при розбазарюванні землі, які тодішній губернатор не хоті помічати і нехтував повноваженнями, наданими йому Президентом, при реалізації Закону про місцеві адміністрації і матеріали про котрі були передані робочою групою особисто йому в руки. В переданих матеріалах була інформація про явні кримінальні дії того ж Федорука. (для інформації, земельна ділянка в 10 соток в лісовій зоні на сьогодні коштує $ 250000) Скільки отримав землі особисто на себе Жовтяк на сесії не оприлюднювалося, але відомо. Але як свідчать результати перевірки робочої групи, особи такого рангу отримують на себе і підставних осіб землю гектарами – а це мільйони.
За моєю інформацією Генеральною прокуратурою порушена кримінальна справа по факту злочинів посадових осіб Бучанської міської ради. Тому в Бучанській міській раді епідемія хвороб, а голова Федорук і його заступник Хоменко терміново втекли на лікарняний, для того, щоб в такий спосіб кулуарно домовлятися, як в черговий раз викрутитися. Скоріш всього, це буде новий відкуп Федорука гектарами Бучанської землі, тобто мільйонами, щоб врятувати свою дупу.

Віктор Бархоленко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика