На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

25-го жовтня 2007 р. на черговій сесії Бучанської міської ради розглядалися земельні питання. Одним із чергових щасливців на отримання ділянки в лісі був екс-губернатор Київської області – Євген Жовтяк, який і одного не мешкав у Бучі. В той же час корінні бучанці десятками років не можуть отримати своєї землі, на котру мають право по Закону.
Ось в такий спосіб Бучанський голова Федорук відробляє „кришування” його явних злочинів при розбазарюванні землі, які тодішній губернатор не хоті помічати і нехтував повноваженнями, наданими йому Президентом, при реалізації Закону про місцеві адміністрації і матеріали про котрі були передані робочою групою особисто йому в руки. В переданих матеріалах була інформація про явні кримінальні дії того ж Федорука. (для інформації, земельна ділянка в 10 соток в лісовій зоні на сьогодні коштує $ 250000) Скільки отримав землі особисто на себе Жовтяк на сесії не оприлюднювалося, але відомо. Але як свідчать результати перевірки робочої групи, особи такого рангу отримують на себе і підставних осіб землю гектарами – а це мільйони.
За моєю інформацією Генеральною прокуратурою порушена кримінальна справа по факту злочинів посадових осіб Бучанської міської ради. Тому в Бучанській міській раді епідемія хвороб, а голова Федорук і його заступник Хоменко терміново втекли на лікарняний, для того, щоб в такий спосіб кулуарно домовлятися, як в черговий раз викрутитися. Скоріш всього, це буде новий відкуп Федорука гектарами Бучанської землі, тобто мільйонами, щоб врятувати свою дупу.

Віктор Бархоленко

Додати коментар


Захисний код
Оновити