На головну

28 вересня, в останній день виборчої агітації в м. Бучі, на центральній площі відбулася зустріч громади міста з головою Київської обласної держадміністрації пані Улянченко, яка прибула з агітаційним візитом від блоку НУ-НС. На мітингу була присутня місцева адміністрація в особі міського голови п. Федорука. Після свого виступу, п. Улянченко, звертаючись до місцевої громади, закликала, цитуємо майже дослівно: „Прошу вас підтримати політичну силу Нашої України і в такий спосіб ви підтримаєте свого мера Федорука”.

Цікава тема для роздумів. 2004 року п. Федорук, член Партії Регіонів бере на себе відповідальність та організацію виборів у Бучі від своєї партії. На всіх виборчих дільницях його представники, працівники апарату виконкому, підлеглі і прихильники з Партії Регіонів та технічних партій з холуйським натхненням виконували своє завдання – не допустити перемоги на виборах Віктора Ющенка. Його команда систематично нищила помаранчеву символіку, на виборчих дільницях завзято бракували бюлетені „ЗА” Ющенка. Його дядько, директор ЗАТ „Меліоратор” радушно приймав та утримував „донецькі десанти” і т.д.

Після перемоги Ющенка на президентських виборах, на другий день, Федорукова команда холуїв і він сам бігали Бучею з помаранчевими стрічками, як кімнатні песики на виставці декоративних собачок. А після реєстрації політичної організації Наша Україна дружними рядами, тією ж командою, зрадивши вчорашніх господарів, вступили до лав правлячої партії, причому так дружно „окупували” місцеву організацію цієї партії, що там не залишилося місця не тільки активним організаторам цієї партії в Бучі, а навіть начальникові місцевого штабу виборчої кампанії від блоку Віктора Ющенка – Вікторові Бархоленку.

Постає питання, що може бути спільного у губернатора Київщини із цим перевертнем та організатором розкрадання Бучанських земель задля отримання надприбутків? Певно, тільки спільні кримінально-бізнесові власні інтереси. Іншого бути не може…
Що ж тут дивного, коли за результатами виборів у Бучі кількість голосів за Регіони і Нашу Україну майже однакова, хоча в 2004 році Віктор Ющенко переміг з дуже великою перевагою в нашому місті.

Володимир Паламарчук

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика