На головну

22 Cерпня, приблизно о 10-й годині ранку, мені зателефонував особисто прокурор Київської області Олександр Степанович Гардецький. В ході тривалої розмови ми домовилися зустрітися в понеділок, 1-го вересня, в прокуратурі Київської області. При спілкуванні з паном Гардецьким мною було акцентовано увагу лише на двох кримінальних справах з розкрадання землі по 7 та 65 га в Бучі, які вже декілька років “заморожені” саме цією установою. Олександр Степанович занотував в своєму робочому блокноті номери цих кримінальних справ і пообіцяв, що він візьме їх на особистий контроль та ближчим часом вони будуть розглянуті і надана відповідь. На це я відповів, що подібних відповідей вже маю стільки, що обраховую їх не кількістю, а кілограмами, тож мене цікавить не стільки відповідь, скільки реальнииий результат заявленої ним програми - боротьби зі злочинами в сфері розпорядження земельними ресурсами органами міцевого самоврядування. Тим паче, що надані мною матеріали носять очевидні документальні свідчення злочинної діяльності конкретних осіб із прізвищами та посадами.

Слід віддати належне діловитості пана Гардецького, тому, що вже сьогодні, 4-го вересня десант працівників обласної прокуратури приземлився в конторі міської ради Бучі. Приблизно 6 працівнків контролюючої установи вилучили певну кількість документів та відбули. Цікаво, що як показує практика, під час таких перевірок місцевого голови, пана Федорука ніколи не буває на місці. Він в цей час висолопивши язика мотається по столиці чи по інших “офшорних зонах” та “рєшаєт вопроси” кулуарно.

Яким буде результат і наскільки дії установи пана Гардецького відповідатимуть його програмі боротьби з корупцією, побачимо та поінформуємо вас найближчим часом.
Хочу додати, що ніхто і ніколи не зможе мене ні спинити, ні залякати. І якщо дані факти знову будуть проігноровані, а злочинці не покарані, то ще з більшою завзятістю продовжимо свою справедливу боротьбу в ім’я національних інтересів Українського народу та держави в цілому.

Віктор Бархоленко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика