На головну

Нарешті в державі проявилися певні демократичні зрушення. Президент України, дотримуючись свого виборчого гасла 2004 року “ЗЕМЛЮ – НАРОДУ! БАНДИТАМ – ТЮРМИ!”, дотепно змінив його форму на ще демократичнішу – “ЗЕМЛЮ – БАРИГАМ! БАНДИТАМ – НАГОРОДИ!”. А тому, на початку грудня 2007 року за значний внесок в дерибані землі, розробки і реалізації тіньових схем злочинного ринку земельних ресурсів, варварського знищення сотень гектарів лісового фонду та за кількістю порушених з приводу цього кримінальних справ відзначив пана Федорука нагородою – орденом "За заслуги" ІІІ ступеня.
Шановний пане Президенте! Можливо, з нашого боку це наївне запитання, але дуже хочеться дізнатися: “Скільки потрібно продати землі, знищити лісу та скільки повинно бути порушено кримінальних справ, щоб отримати з Ваших рук орден "За заслуги" І ступеню?
P.S. Видно, недаремно пан Федорук будує собі імідж „нєпотомпляємого „Тітаніка”, активно розпускаючи чутки про те, що відповідати за скоєні злочини він ніколи не буде, так як втягнув у тіньові схеми дерибану землі в Бучі прокуратуру всіх рівнів, відомих політичних героїв та діячів від чільних політичних партій. І вони не дадуть його “в обіду”, а триматимуть “на плаву”, щоб в такий спосіб зберегти свої капітали та примножувати їх надалі.

 Віктор Бархоленко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика