На головну

Конфліктна ситуація між підприємцями і владою міста Українки взяла початок в тому, що мер міста Козирєв П. Г. підписав рішення про будівництво офісного центру на місці Будинку побуту, який орендують 35 приватних підприємців, що надають побутові послуги мешканцям міста і прилеглих селищ району. Справа ніби й корисна і потрібна, але реалізація даного проекту створює багато незручностей як для підприємців, так і для їхніх замовників із місцевого населення, які тривалий час користувалися цими послугами. Зокрема, підприємцям пропонуються тимчасові приміщення в умовах, де неможливо здійснювати підприємницьку діяльність з надання послуг, так як ці приміщення (підвальні) не відповідають нормативам санітарної служби, пожежним та іншим вимогам. Тобто, підприємці фактично викидаються на вулицю, а їхні клієнти – споживачі послуг, залишаються напризволяще зі своїми проблемами, для вирішення яких будуть змушені їхати до Києва (уявіть, як це накладно для пересічного громадянина з провінції!).
Після того, як підприємці почали захищати свої права, почалися „наїзди” силовиків, санкціоновані місцевою прокуратурою з різноманітними перевірками та обшуками.
Дивно, що проводячи обшуки в підприємців, щодо викрадених побутових приладів – апаратури офісної техніки та інших дрібниць, – вони не звертають уваги на те, що та ж влада в особі того ж Козирєва П. Г. підписала силу-силенну рішень, у відповідності до яких гектари землі громади виведено на тіньовий ринок земельних ресурсів (обікравши таким чином місцеву громаду). http://www.podrobnosti.ua/print/projects/onthefront/2005/12/06/269074.html
Слід зазначити, що місцева влада прийняла рішення, де гарантує першочергові права при наданні в оренду приміщень в новозбудованому торгівельно-офісно-побутовому комплексі, після ведення його в експлуатацію та прийняття до комунальної власності, підприємцям. Але цікаво, що прийняття цього рішення не супроводжувалося укладенням відповідної угоди із цими підприємцями індивідуально, що дає привід для сумнівів, що загадані підприємці в перспективі зможуть отримати скористатися цим рішенням. А тому підприємці та місцеве населення готують акції протесту біля Секретаріату Президента з вимогами:

1. Залишити в спокої підприємців та громадян-користувачів цих послуг.
2. Місцевій владі розглянути питання не з позиції реконструкції і комплексного будівництва, а з позиції ремонту Будинку побуту з подальшим його використанням виключно за цільовим призначенням.

 

Людмила Іллюк (8095 212-38-18)

Додати коментар


Захисний код
Оновити