На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

В місті Ірпені є ще декілька не зіпсованих цивілізацією місцин. Одне з них – урочище, яке в народі називається «Криничка» на вулиці Новооскольській. Одним із головних факторів, які зумовили цю назву є діюче джерело з цілющою водою, за якою люди приїжджають за десятки кілометрів. Достовірно відомо, що тут бувала Леся Українка, Микола Лисенко і відомий гідропат доктор Камінський та багато інших видатних людей. З нею межує унікальна пам’ятка природи – Чорний гай, де збереглися останні в нашій області чорні граби. Це – природний ліс, не посадка, а залишки тої пущі, яка тут росла правічно.

Восени минулого року біля Чорного гаю з’явилася техніка і виросла огорожа. В даному випадку ТОВ «Кемпінг ЛТД» розпочало будівництво «камінних джунглів» на площі 5.9 га. Роботи розпочалися з огорожі та дренажу. За словами робітників дренаж робився на глибину 16 м, що складає пряму загрозу існуванню кринички, бо порушиться гідрорежим грунтових вод на даній території. Крім цього дане товариство з початком будівельних робіт здійснило самозахват землі площею 1.556 га. У відповідності вказаного порушення Ірпінська міська рада 7 лютого 2008 року прийняла рішення № 1364-40 – V, яким доручила звернутися до прокурора м. Ірпеня стосовно вжиття заходів прокурорського реагування відносно самовільного зайняття зазначеної земельної ділянки.

В червні місяці 2006 року, за результатами перевірки робочої групи Київської облдержадміністрації, мною було направлено на ім’я голови Верховної Ради України повідомлення про факти з ознаками злочинної діяльності в сфері розпорядження земельними ресурсами місцевими радами в селищі Буча.

Зараз ми хочемо звернути вашу увагу на те, як прокуратура займається виконанням своїх прямих обов’язків – дотримання законності в державі на місцях. Я переконаний, що дані схеми присутні не тільки в нашому регіоні, а й по всій Україні. В даному випадку хочу підтвердити наше твердження щодо корумпованості контролюючого органу держави і органів місцевого самоврядування та їхньої участі в злочинних схемах тіньового ринку землі. Адже земельний бізнес найвигідніший, прибутковий і найстабільніший в нашій державі.

Як може старший помічник прокурора м. Ірпеня Тарас Мізерний тримати на контролі законність прийнятих рішень, коли сам, використовуючи своє службове становище, отримав у Ірпені земельну ділянку в лісі рішенням сесії Ірпіньради № 571-17-ХVIV від 18 грудня 2003 р. та продав її. В 2007 році повторно отримав від пана Федорука земельну ділянку в Бучі по вул. Тургенєва 17-є.

Бої за землю

Вже понад рік триває протистояння між мешканцями громади Ірпеня та Податкового університету довкола ділянки землі 1,5 га по вул. Тургенівській, де податківці зібралися будувати гуртожитки (Про це протистояння ми вже писали, див. наприклад   чи, або. Вранці 10 квітня на спірній ділянці з’явилася техніка. Як завжди у таких випадках мешканці навколишніх будинків вийшли  перекривати їй дорогу. Податківці звично найняли охорону (це та ж сама охоронна контора, що охороняє крісло Ірпінського міського голови - Олега Бондаря), аби відтіснити людей.

 

 

 

Прем’єр-міністру України
Тимошенко Ю.В.
Шановна Юліє Володимирівно!
На виконання Указу Президента України та за розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації Є.Д. Жовтяка, в 2005 р. було створено робочу групу з вивченя стану дотримання місцевими органами самоврядування в Ірпінському регіоні Київської області земельного та природоохоронного законодавства при розпоряджені та наданні громадянам і юридичним особам земельних ділянок.
Робочою групою було виявлено як порушення законодавчих і нормативних актів держави, так і очевидні злочини посадових осіб, уповноважених на виконання функцій держави, що вказує на ознаки корупції між органами місцевого самоврядування та центрального апарату держави.

14 березня цього року пані Тимошенко прибула в місто Ірпінь до Державної Податкової Академії з метою провести зустріч з керівниками податкових служб на рівні обласного керівництва, де провела семінар з прочуханом на предмет того, як слід поповнювати бюджет держави, розпорядником якого є вона. Маємо відзначити, що до заходу підготувалися належним чином, особливо внутрішня безпека її ж таки відомства, яка прорахувала всі можливі і неможливі протестні дії місцевої громади, яких додушує влада на місцях. А й дійсно, місцева громада хотіла зустрітися з вельмишановною пані та передати свої „чєлобітниє” „добрій цариці” зі скаргами щодо порушення їхніх прав. А тому підготували плакати з відповідними текстами і в терпеливому очікуванні зібралися вздовж дороги до під’їзду в конференц-зал. І дійсно, недовго прийшлось чекати (можна зазначити пунктуальність і діловитість пані прем’єра) – кортеж промчав вихором мимо них і очікувану пані прем’єр урочисто зустріли з музикою студенти Академії та сам її ректор - пан Мельник (заклятий „друг” БЮТу – активіст ПР, якого ми вже не одноразово  згадували:про Мельника). Після двох годин очікування люди помітили активні дії з підготовки кортежу на виїзд прем’єра. А тому, з надією в очах і болем в серці, підняли голови та плакати з написами, сподіваючись, що Юля Володимирівна на зворотному шляху зупиниться біля них хоча б на декілька хвилин, щоб передати свої, политі сльозами і кров’ю скарги, можливо не надто грамотно, але щиро викладені на папері. Та „нє тут то і било”, шановна гостя прошмигнула, аж курява знялася, поза їхніми спинами іншим ходом, який для неї підготувала внутрішня безпека, прибравши бетонні квітники, які загороджували в’їзд на територію Академії. Шановну пані Тимошенко можна зрозуміти, бо графік роботи в неї напружений, але все ж побачивши на в’їзді до Академії людей, годилося б все-таки викроїти пару хвилин, щоб зупинитися, привітатися і обдарувати їх своєю чарівною посмішкою та отримати з їхніх рук „чєлобітниє”. Так ні, головніше - чкурнути щурячим ходом щоб уникнути спілкування з “бидлом”. Мабуть все-таки царю, чи цариці не годиться спілкуватися напряму з „черню”. З таких дій можна зрозуміти, що шановна пані Тимошенко готова проміняти голоси цих своїх потенційних виборців на підтримку пана Мельника, прізвище якого можна очікувати у списку БЮТу найближчим уже часом. Він завжди був прихильником „партії влади”: чи то комуністів, чи НДП, чи ПР – не суть важливо, головне, аби ближче до влади.