На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

 

У випадку ігнорування владою наших вимог пропонуємо бойкотувати як президентські, так і парламентські вибори, як такі, що не можуть нічого змінити на краще для народу України, а тільки закріплюють владу політично-олігархічних кланів. В разі зволікання ця банда в парламенті створить чергову "уні­вер­сальну" коаліцію начебто для подолання фінансово-економічної кризи в державі (хоча ця криза у їхніх "мозгах") з метою зберегти під собою золоті, як в прямому так і в переносному значенні цього слова, крісла, щоб довічно керувати, знущаючись над нами.

 Тож народу потрібні реальні зміни в державі на краще, а не порожні обіцянки наших політиканів. Вже давно настав час діяти, за словами Шевченка – "…миром, громадою, обух сталить, та добре вигострить сокиру, та й заходиться вже будить хиренну волю", тобто, ПОВСТАННЯ.

 Необхідно шляхом громадянської непокори вимагати свого Конституційного права на життя, а саме - блокувати робочі місця Президента України та НайВерховнішої Зради України, як ми це вже робили в 2004 році

До Київської обласної організації "Народна Воля" звернулася мешканка міста Бучі, що в Київській області. Вона доведена до відчаю свавіллям місцевої влади, в особі мера Федорука, який цинічно плює на Конституційне право місцевих жителів поліпшити свої житлові умови шляхом отримання хоча б кількох соток землі під індивідуальну житлову забудову. В той же час на протязі багатьох років на кожній сесії Бучанської ради вирішуються питання про надання землі гектарами - іногороднім, прокурорам, суддям, апаратчикам і сотні гектарів в той же час продаються владою через вторинний ринок землі. А для місцевих жителів, які не можуть "позолотити ручку" пану Федоруку, як завжди - дуля.

Тому терпець урвався і, бачучи безвихідь, рішуча жінка змушена поставити на карту не лише власне здоров"я, а, можливо, навіть і життя...

                Робін Гуд, за легендами англійців, був таким собі «справедливим бандюгою», який задовго до гасла дєдушкі Лєніна «грабь награблєнноє!» полегшував товсті гаманці товстосумів та владоможців від награбованих у простого люду грошиків. Такими ж були українські ватажки Устим Кармалюк та Олекса Довбуш. Але не перевелися, очевидно, вони й досі у нас. Принаймні, в Бучі вони є!

З достовірних джерел стало відомо, що 18-го березня цього року було вчинено пограбування квартири голови правління ЗАТ «Меліоратор», голови Бучанської партійної організації «Наша Україна» та ріднесенького дядька Бучанського міського голови пана Федорука – Яцюка Василя Петровича.

 

Бучанською селищною радою в 2002 році було прийняте рішення «З метою збереження зелених насаджень, землі, вкриті деревною рослинністю, віднести до категорії громадської та житлової забудови». Ініціював на сесію дане рішення та підписав його вилупок із славної Великої Ведмедівки, що на Хмельниччині – Бучанський селищний голова Толя Федорук

 

БЛАГОДЄТЄЛЬ

 


 

 

 

 На персональному сайті пана Івана вказано, що він полюбляє простір і зелений колір, не любить дорогих прикрас, не має земельної ділянки, чи поки що не брав такової та мріє і мріє… побудувати хатиночку – фортецю для своєї сімї.

Подивимося, що ж воно насправді значить і повернемося до 17 грудня 2008 року. Саме в цей час жителі міста Бучі почали протестувати проти чергової масової вирубки живого, зеленого столітнього лісу.