На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

  Учора, 14.04.10, відбулася акція протесту в місті Бучі Київської області. Організаторами цього заходу була громадська організація «Правиця» та декілька депутатів Бучанської міської ради. А саме, депутати Бучанської міської ради – Бартків, Григорусь та Лисенко.


На нашому сайті в попередніх матеріалах ми першими оприлюднили та викрили тему щодо діяльності Івана Гладуняка на посаді голови Хмельницької обласної ради та його шкурні інтереси в м. Бучі Київської області. Хочу нагадати що внасліідок корупційних дій, мером Бучі Федоруком було «пре­зен­то­ва­но» 1,3 га  Бучанського лісу панові Гладуняку. Де­та­ль­ніше перебіг подій з фактами незаконного осво­єн­ня зе­мель­ної ділянки та варварського нищення лісу можна ознайомитися на сторінках наших попередніх публікацій на цю тему:
«
Як голова Хмельницької обласної ради пан Гладуняк браконьєрив у Бучі»,
«
Яка різниця між донецькою та хмельницькою мафіями? Ніякої!»,
«
Торгують всі і всім. Федорук та Гладуняк – землею, а Президент – нагородами
».

 (Пан Гладуняк на урочистостях в Бучі...>>)

 Нарешті, після трьох депутатських запитів (дивися лінк) у Верховній Раді до Генеральної Покуратури України стосовно вчинення злочину, пов'язаного із незаконним відчуженням земельних ділянок на  території Бучанської селищної ради

 

Київської області з відома та підтримки мера А.Федорука, Комітет Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією взяв на особистий контроль це питання.


Зек -
Толян Федорук

 

"...Треба миром, громадою обух сталить та добре вигострить сокиру

Та й заходиться вже будить хиренну волю..."

Т. Г. Шевченко

 

 

 

 

 УКРАЇНІ БУТИ СИЛЬНОЮ ТА ВІЛЬНОЮ ДЕРЖАВОЮ лише після того, як викинемо всю цю наволоч (з Банкової та Парламенту) туди, де їй і місце - на смітник історії.

А для цього потрібно не дати їм можливостей маніпулювати волею народу, а саме -

 

Саме тут, біля колишнього парадного входу до піонерського табору ім. Щорса, що знаходиться в м. Буча Київської області, викопаний котлован і заскладовані будівельні матеріали під спорудження майбутньої “хатиночки” судді Олега Бачуна. А як все це відбувалося дивіться хронологію подій на на нашому сайті...

 Останнім часом в засобах масової інформації виплила на світ Божий скандальна інформація щодо нових латифундистів в Бучі. Журналістська братія виявила серед служителів Феміди ще одного «Зварича» – Олега Бачуна.

 

 

6 листопада на пленарному засіданні сесії Верховної Ради України було виголошено ряд депутатських запитів. І знову не оминули Бучу. А саме — повторно був зроблений депутатський запит на Генеральну Прокуратуру щодо спекуляцій Бучанським міським головою А. Федоруком земельними ділянками та квартирами. Хочемо нагадати, що попередній депутатський запит не мав результату (дивись лінк) так як Генеральна Прокуратура, прикриваючи пана Федорука, як свою “кормушку”, обмежилася тупою відпискою. Однак, не зупиняючись на цьому, з ініціативи народних депутатів України, було зроблено за всіма матеріалами діяльності пана Федорука юридичну експертизу, в якій підтверджені факти порушення законів України, зловживань службовим становищем з ознаками корупційних дій. Даний висновок юридичної експертизи і ліг в основу повторного депутатського запиту.
 Пропонуємо вам повний текст даного документу

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика