На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

Голова національного антикорупційного комітету
Віктор Янукович

Генеральний прокурор України
О. Медведько

 

Прокурор Київської області О.Гардецький

Прокурор
м. Ірпеня П.Оніщенко

 

Схема дій проста: місцева влада своїм  рішенням перетворює ліс на зелені насадження в межах населеного пункту й роздає їх для забудов "інвалідам, учасникам війни, тощо". Далі земля йде під котеджі та багатоповерхівки. Прокуратура, якщо є скарги громадян, звертається до суду для годиться: не надає докази й програє. Всі подальші апеляційні та касаційні суди залишають в силі рішення першої інстанції.

Як місцеві князьки обзаводяться столичною маєтністю

Друк PDF
Навколокиївські землі приваблюють не лише панів із Печерських пагорбів та донецьких хижаків, а й місцевих князьків. Яскравий приклад любові до пристоличної землі демонструє голова Хмельницької обласної ради Іван Гладуняк, який зводить будинок у Бучі під Києвом.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
      Детальніше...

 

У зв'язку з серією публікацій на нашому сайті про оборудки з бучанською землею та масовим нищенням лісового фонду ("Понятія кримінального та золотого «даху», або “ворон ворону око не виклює",  Як голова Хмельницької обласної ради пан Гладуняк браконьєрив у Бучі, Яка різниця між донецькою та хмельницькою мафіями? Ніякої, Торгують всі і всім. Федорук та Гладуняк – землею, а Президент – нагородами), громадськість і журналісти Хмельниччини зацікавилися участю в них свого земляка, обласного голови — Івана Васильовича Гладуняка.

"Тяжко, важко. Кат панує"
Тарас Шевченко
 
Як ми вже писали в попередніх публікаціях (Як голова Хмельницької обласної ради пан Гладуняк браконьєрив у Бучі!), голова Хмельницької облради Іван Гладуняк за «помаранчевої» влади, викроїв з шкури бучанців собі непоганий клапоть землі під латифундію площею 1,3 га на території нашого лісу для будівництва «родинної фортеці». Нагадаю, що початок будівництва припав якраз на час фінансово-економічної кризи в державі. Саме тоді в простих громадян України постала проблема покупки батона ковбаси, для того, щоб поїсти і нагодувати своїх дітей. Проте у Гладуняка цієї проблеми не існує. З його скромного окладу посадовця, мільйони використовувалися вчора і використовуються сьогодні на освоєння земельки під будівництво «сирітської хатинки» для «слуги народу» і його виводку.
Під час президентської виборчої кампанії у 2010 році всі кандидати в президенти України, зокрема і В.Ф. Янукович, зосереджували свою увагу на боротьбі з корупцією в країні. Увесь цивілізований світ визнав, що Україна -найкорумпованіша держава. Після закінчення президентської кампанії та створення нової коаліції у «Верховній Зраді» в усіх Державних підрозділах відбулися ротації посадових осіб. Однак якимось чином Генеральну Прокуратуру України ці події обійшли стороною. Дивно і те, що у відповідності до Закону України «Про боротьбу з корупцією» нагляд за виконанням законів у сфері боротьби з корупцією здійснюється Генеральним прокурором України й уповноваженими ним прокурорами. Тобто, були і є всі підстави не те, щоб звільнити, а з тріском вигнати Генерального прокурора О.Медведька і провести повну чистку цього підрозділу держави зверху до низу.

біцяна деталізована відповідь пану Бартківу) 

Останнім часом в м. Бучі Київської області активно проявляється опозиція до діючого мера Бучі Федорука А. П. щодо корупції та дерибану землі.

Для того, щоб з'ясувати суть питання про виникнення спекулятивного ринку землі в Бучі та тіньових схем, маю повернутися до початку історії цих подій. 

 А все починалося під час набуття сили нового Земельного Кодексу України в 2002 році. Саме тоді мер Бучі Федорук А. П. разом з начальником юридичного відділу, він же заступник голови земельної комісії та депутат Бучанської селищної ради, паном Бартківом І. С. спільно розробили схему виведення земель лісового фонду до категорії житлової та комерційної забудови з подальшим виведенням цих земель на спекулятивний ринок землі. В тому таки році, за підписом Бучанського голови Федорука та правовим висновком начальника юридичного відділу пана Бартківа, було прийнято рішення про переведення земель лісового фонду до категорії забудови.

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика