На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

Під час президентської виборчої кампанії у 2010 році всі кандидати в президенти України, зокрема і В.Ф. Янукович, зосереджували свою увагу на боротьбі з корупцією в країні. Увесь цивілізований світ визнав, що Україна -найкорумпованіша держава. Після закінчення президентської кампанії та створення нової коаліції у «Верховній Зраді» в усіх Державних підрозділах відбулися ротації посадових осіб. Однак якимось чином Генеральну Прокуратуру України ці події обійшли стороною. Дивно і те, що у відповідності до Закону України «Про боротьбу з корупцією» нагляд за виконанням законів у сфері боротьби з корупцією здійснюється Генеральним прокурором України й уповноваженими ним прокурорами. Тобто, були і є всі підстави не те, щоб звільнити, а з тріском вигнати Генерального прокурора О.Медведька і провести повну чистку цього підрозділу держави зверху до низу.

біцяна деталізована відповідь пану Бартківу) 

Останнім часом в м. Бучі Київської області активно проявляється опозиція до діючого мера Бучі Федорука А. П. щодо корупції та дерибану землі.

Для того, щоб з'ясувати суть питання про виникнення спекулятивного ринку землі в Бучі та тіньових схем, маю повернутися до початку історії цих подій. 

 А все починалося під час набуття сили нового Земельного Кодексу України в 2002 році. Саме тоді мер Бучі Федорук А. П. разом з начальником юридичного відділу, він же заступник голови земельної комісії та депутат Бучанської селищної ради, паном Бартківом І. С. спільно розробили схему виведення земель лісового фонду до категорії житлової та комерційної забудови з подальшим виведенням цих земель на спекулятивний ринок землі. В тому таки році, за підписом Бучанського голови Федорука та правовим висновком начальника юридичного відділу пана Бартківа, було прийнято рішення про переведення земель лісового фонду до категорії забудови.

  Учора, 14.04.10, відбулася акція протесту в місті Бучі Київської області. Організаторами цього заходу була громадська організація «Правиця» та декілька депутатів Бучанської міської ради. А саме, депутати Бучанської міської ради – Бартків, Григорусь та Лисенко.


На нашому сайті в попередніх матеріалах ми першими оприлюднили та викрили тему щодо діяльності Івана Гладуняка на посаді голови Хмельницької обласної ради та його шкурні інтереси в м. Бучі Київської області. Хочу нагадати що внасліідок корупційних дій, мером Бучі Федоруком було «пре­зен­то­ва­но» 1,3 га  Бучанського лісу панові Гладуняку. Де­та­ль­ніше перебіг подій з фактами незаконного осво­єн­ня зе­мель­ної ділянки та варварського нищення лісу можна ознайомитися на сторінках наших попередніх публікацій на цю тему:
«
Як голова Хмельницької обласної ради пан Гладуняк браконьєрив у Бучі»,
«
Яка різниця між донецькою та хмельницькою мафіями? Ніякої!»,
«
Торгують всі і всім. Федорук та Гладуняк – землею, а Президент – нагородами
».

 (Пан Гладуняк на урочистостях в Бучі...>>)

 Нарешті, після трьох депутатських запитів (дивися лінк) у Верховній Раді до Генеральної Покуратури України стосовно вчинення злочину, пов'язаного із незаконним відчуженням земельних ділянок на  території Бучанської селищної ради

 

Київської області з відома та підтримки мера А.Федорука, Комітет Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією взяв на особистий контроль це питання.


Зек -
Толян Федорук

 

"...Треба миром, громадою обух сталить та добре вигострить сокиру

Та й заходиться вже будить хиренну волю..."

Т. Г. Шевченко

 

 

 

 

 УКРАЇНІ БУТИ СИЛЬНОЮ ТА ВІЛЬНОЮ ДЕРЖАВОЮ лише після того, як викинемо всю цю наволоч (з Банкової та Парламенту) туди, де їй і місце - на смітник історії.

А для цього потрібно не дати їм можливостей маніпулювати волею народу, а саме -